Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 922
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:25

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy – Jarosław - świetna lokalizacja

Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Jarosławiu.

  • 150 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

9 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1500 m²
  • 150 zł/m²

225 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

Sprzedam działkę Laszki

62 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Brenderup 1203SUB 204x116x35

2 700 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:26

Tanie Usługi Transportowe Wywóz Gabarytów Jarosław

Tanie Usługi Transportowe Wywóz Gabarytów Jarosław

RZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ GABARTYTÓW szybko, tanio, profesjonalnie Świadczymy usługi w zakresie

Odświeżone 06.05.2026 o 18:30

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Brenderup 2260SUB 260x129x40

4 300 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 10:01

Działka budowlana - 9 arów - Rozbórz

Działka budowlana - 9 arów - Rozbórz

Położenie sprzedawanej działki jest jej niewątpliwym atutem, łatwym dojazdem do miasta Przeworsk ponieważ dojazd jest z ulicy Kopernika która łączy się z drogą krajową relacji Jarosław-Przeworsk.

83 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Lorries PP75 podłodziowa FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA skuter wodny/łódka

Na sprzedaż FABRYCZNIE NOWA PRZYCZEPA Lorries PP75 do transportu skuterów wodnych i małych łódek

6 200 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:58

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

Działki Budowlane MPZP| Kostków | 13a – 25a | Bezpośrednio przy drodze

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w

  • Budowlana
  • 1321 m²
  • 60 zł/m²

79 260 zł

Dodane wczoraj o 21:57

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:44

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

ogłoszenia 141 do 160
«789»