Kategorie ogłoszeń

Kategorie

praca w jaroslawiu

Znalezionych ogłoszeń: 1241
Remonty łazienek - profesjonalnie i solidnie
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Remonty łazienek - profesjonalnie i solidnie

https://www.facebook.com/share/19d5zS R28m/

Odświeżone 13.05.2026 o 15:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone dzisiaj o 08:51

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu objętą MPZP-Morawska Północ, (pod zabudowę przemysłową -prod

  • Budowlana
  • 4582 m²
  • 150 zł/m²

687 300 zł

Dodane 22.04.2026 o 12:47

Zestaw 2 stolików kawowych skandynawski styl,biały,szary,meble biurowe

Do sprzedania zestaw stolików (nowe) kawowych w stylu skandynawskim, Stoliki będą idealne w miejscu,

120 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 07:46

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 247,90 zł/m²

325 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:16

Specjalista Social Media / YouTube / Sklep internetowy – Jarosław

Szukamy osoby do stałej współpracy stacjonarnej przy obsłudze YT i Social mediów.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

6 000 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

mieszkanie|przestronne|82,81 m²| piętro 1| 4pokoje|ogródek|bezczynszow

ul. Krakowska. Jarosław. Mieszkanie jest bezczynszowe, co oznacza niskie koszty utrzymania i pełną k

  • 81,86 m²
  • 5 069,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1965 r.

415 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 00:08

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Brak zdjęcia

Kupię garaż os. Wojska Polskiego

Kupię garaż oś. Wojska Polskiego , Królowej Jadwigi i okolice w Jarosławiu. Stan obojętny. Rozważę k

  • Szukam garażu
  • Do kupna

Odświeżone 13.05.2026 o 18:09

Conventia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Conventia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Odświeżone 01.05.2026 o 06:39

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Szafy, szafki, komody, regały biurowe, meble biurowe

Szafy, szafki, komody, regały biurowe, meble biurowe

Do sprzedania różnego rodzaju szafy ( nowe i poleasingowe), metalowe, szafki, komody, regały biurowe

300 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 07:46

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Ławo-stół.

Ławo-stół.

Sprzedam ławo-stół biały w bardzo dobrym stanie. Wysokość jest regulowana, na zdjęciach jest lekko p

390 zł do negocjacji

Dodane 13.05.2026 o 08:22

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Lokal do wynajęcia Jarosław ul. Przemyska

Lokal do wynajęcia Jarosław ul. Przemyska

Lokal do wynajęcia w Jarosławiu na ul. Przemyskiej o powierzchni 240 m2 na parterze. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia, mniejszego pomieszczenia, szatni i łazienki. W lokalu wcześniej prowadzona była działalność bilard. Wszystkie...

2 900 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Usługi transportowe, wywrotka, wywóz, gruz, wapno, kruszywa, kliniec, piasek, żwir, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Przeworsk.

Witam. Jesteśmy lokalną firmą świadczącą usługi transportowe samochodami ciężarowymi. Posiadamy zarówno wywrotki 3-osiowe jak i ciągniki siodłowe z naczepami. Świadczymy takie usługi jak wywóz ziemi, gruzu, dostawy kruszywa łamanego na...

1 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

ogłoszenia 141 do 160
«789»