Kategorie ogłoszeń

Kategorie

wynajem pokoje mieszkanie dom jaroslaw

Znalezionych ogłoszeń: 790
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski do negocjacji

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski, dużą kuchnią balkonem, łazienką i osobną ubika

  • 78 m²
  • 5 115,38 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • 37,99 m²
  • 8 660,17 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

329 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:26

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 43,3 m2 + komórka lokatorska , położ

  • 43,30 m²
  • 6 812,93 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

295 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:47

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty” to niezbędnik każdego turysty odwiedzającego Jarosław. Produkt składa się z dwóch starannie zaprojektowanych infografik, które prezentują 54 najważniejsze atrakcje turystyczne tego wyjątkowego...

15 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone 15.04.2026 o 08:17

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Nowoczesna kawalerka w nowym budownictwie -JAROSŁAW

Nowoczesna kawalerka w nowym budownictwie -JAROSŁAW

Na sprzedaż oferujemy nowoczesną kawalerkę w nowym bloku z windą, położonym w spokojnej i dobrze sko

  • 34,40 m²
  • 10 610,47 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2021 r.

365 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Osuszanie po zalaniu Jarosław, osuszanie Jarosław, Przeworsk, Przemyśl

Osuszanie po zalaniu, osuszanie podposadzkowe, osuszanie budynków, ozonowanie, wynajem osuszaczy, wy

30 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 21:37

NowakHome.pl – Twój lokalny partner w nieruchomościach | Jarosław

ul. Czarnieckiego 2 Jarosław | NowakHome.pl- Licencjonowane biuro nieruchomości

1 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 77 m2 + 40 m2 lokal użytkowy pod dzi

  • 116 m²
  • 3 775,86 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Blok

438 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:38

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, wyjątkowego mieszkania z potencjałem o powierzchni 50 m2 +ponad 100 M2 podd

  • 150 m²
  • 1 986,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:58

Apartament 81,2 m²|4 pokoje|2 balkony|winda|m.postojowe|Skarbowskiego

Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w Jarosławiu, które będzie gotowe do zamieszkania od

  • 81,20 m²
  • 8 238,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

669 000 zł

Dodane wczoraj o 17:10

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 146 m2

  • 146 m²
  • 4 657,53 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

680 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:52

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie około 40m2 na prywatnej posesji z niezależnym wejściem na obrzeżach Jarosławia, o

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Nie

200 zł do negocjacji

Dodane 28.04.2026 o 21:09

ogłoszenia 141 do 160
«789»