Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 923
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

BMW Seria 7 740Li xDrive G12 4x4 3.0 326KM B58 Skóra RejPL 76tkm Sanok

Marka BMW Model Seria 7 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2018 Rok produkcji 2

  • BMW
  • 740Li
  • 2018 r.
  • 76 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

160 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:39

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Biuro Novero Nieruchomości prezentuje Państwu doskonałą nieruchomość na wymarzony dom w Surochowie (

  • Budowlana
  • 2626 m²
  • 39,03 zł/m²

102 492 zł

Odświeżone wczoraj o 11:33

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

Urlop.pl Jarosław – Twoje lokalne biuro podróży z wielkimi możliwościami! Chcesz odpocząć, ale nie m

Za darmo

Odświeżone 07.05.2026 o 09:14

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

To doskonała okazja, by stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do prowadzenia działalności.

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • Biuro

658 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Lokal 175m z możliwością podzielenia na 3 lokale cena 3tys/m Jarosław

Lokal z potencjałem 175m możliwość podzielenia na 3 lokale mieszkalne Jarosław ul. 3 Maja do remontu

500 000 zł do negocjacji

Odświeżone 22.04.2026 o 08:23

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Nowoczesny apartament w inwestycji Apartamenty za Parkiem/ Jarosław

Os. Piłsudskiego Jarosław. Nowoczesny, dwupoziomowy apartament 109 m² z dwoma tarasami, widokiem na

  • 109 m²
  • 9 165,14 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2018 r.

999 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

Jarosław glebogryzarka Jarosław uslugi sprzetem wynajem

Jarosław glebogryzarka Jarosław uslugi sprzetem wynajem

Oferujemy uslugi glebogryzarka oraz inne ogrodnicze

100 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:49

Kierownik ds. Elektryki i Automatyki (M/K)

Kierownik ds. Elektryki i Automatyki (M/K)

Opis stanowiska Kierowanie podległym zespołem Współpraca i kontakt z jednostkami świadczącymi usługi

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Dodane 06.05.2026 o 11:37

Lokal handlowo-usługowy 270 m² do wynajęcia – Centrum Jarosław, parter

ul. Jana Pawła II Jarosław, Globus. Szukasz przestrzeni dla swojej działalności w doskonałej lokaliz

  • 270 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

15 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

wycinka drzew jaroslaw przycinanie drzew jaroslaw trawka

wycinka drzew jaroslaw przycinanie drzew jaroslaw trawka

oferujemy wycinanie oraz przycinanie drzew metoda alpinistyczna wiecje informacj znajda panstwo na stronie

Odświeżone 23.04.2026 o 08:50

Odśnieżanie dachów Przemyśl, Strzyżów, Jarosław

Odśnieżanie dachów Przemyśl, Strzyżów, Jarosław

Odśnieżanie dachów , Strzyżów, Jarosław Micmal firma zajmująca się profesjonalnym i bezpiecznym odśnieżaniem dachów na budynkach jedno i wielo rodzinnych, budynkach administracji, kościołach , halach i wszelkich wskazanych przez klient

Odświeżone 12.05.2026 o 14:30

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Uboju Wieprzowego

OFERTA PRACY – JAROSŁAW Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Uboju Wieprzowego Miejsce prac

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie

31,40 zł

Dodane 23.04.2026 o 09:33

Jarosław – Osiedle Armii Krajowej | 72 m² | 3 pokoje + balkon |

os. Armii Krajowej. Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą

  • 72 m²
  • 5 486,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

395 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 89,99 m² z potencjałem do wykorzystan

  • 89,99 m²
  • 5 542,92 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

498 807 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

ogłoszenia 161 do 180
«8910»