Kategorie ogłoszeń

Kategorie

modna szafa sklep z odzieza uzywana

Znalezionych ogłoszeń: 235
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Do wynajęcia lokal ul. Grodzka Jarosław

Do wynajęcia lokal ul. Grodzka Jarosław

Do wynajęcia lokal położony na parterze budynku - wejście od głównego deptaka przy rynku. W najbliżs

  • 50 m²
  • 2 pomieszczenia

2 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 10:18

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:52

20 wykreślanek do samodzielnego wydruku. Język niemiecki

20 wykreślanek do samodzielnego wydruku. Język niemiecki

Wykreślanka – rodzaj zabawy słownej, polegającej na odnajdywaniu i wykreślaniu ukrytych w diagramach słów, które najczęściej podano obok bloku z literami. Wyrazy można odczytywać w kolumnach, wierszach i po skosach, a także wspak. Najczęściej...

15 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 08:08

Mini wozidło transporter MS-MM113 JSB - PL

Mini wozidło transporter MS-MM113 JSB - PL

Mini Wozidło MS-MM113 JSB Cena: 18 950 PLN netto - nowoczesne, kompaktowe i niezawodne – idealne do

18 950 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:03

Skup / Sprzedaż / Wymiana GIER NA KONSOLE QUICK-COMP Przemyśl

Wszystkie dostępne w naszym sklepie gry na konsole znajdą państwo na stronie: https://quick-comp.olx

10 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 10:50

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

PELLECIARKA, GRANULATOR KL200: wydajność do 150-250 kg/h, silnik 7. 5

Oferujemy fabrycznie nowe prasy granulujące (pelleciarki), zasilane silnikiem elektrycznym 7, 5 kW.

7 850 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 12:15

Praca w Holandii - Order picker / kompletacja zamówień - artykuły dzie

Szukasz pracy w Holandii? Oferujemy stanowisko order picker w magazynie przy kompletowaniu zamówień

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

0,10 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:23

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:53

Dorabianie kluczy - domowych i samochodowych

Dorabianie kluczy - domowych i samochodowych

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy samochodowych (immobiliser). Obudowy pilotów, wymiana grotów, baterii, gumki do pilotów. Duży wybór baterii (również nietypowych) w tym do...

Odświeżone 14.05.2026 o 07:40

Ładowarka Koparka Wozidło - NOWE 2025 - Prosto od Producenta JSB POLSK

JSB MINI Sp. z o.o. – Lider w Produkcji Minimaszyn! www.jsbmini.com

18 950 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 08:19

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Połowa domu w Kosienicach

Połowa domu w Kosienicach

Do sprzedania połowa domu w centrum Kosienic. Świetna lokalizacja, obok szkoła, przedszkole, sklep,

  • 70 m²
  • 4 714,29 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Bliźniak
  • 1980 r.

330 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 20:58

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 11:28

Masło orzechowe BIO - Vilgain Peanut Butter

Masło orzechowe BIO - Vilgain Peanut Butter

Masło orzechowe BIO — oferta Tworząc ofertę, chcemy pokazać, że żywność ekologiczna to produkty, któ

17,99 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 08:29

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Budynek usługowy po byłym sklepie gimna Oleszyce

Budynek usługowy po byłym sklepie gimna Oleszyce

Ofertę sprzedaży stanowi budynek wolnostojący, który pełnił funkcję sklepu

116 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 100 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

ogłoszenia 161 do 180
«8910»