Kategorie ogłoszeń

Kategorie

okazja stan bdb

Znalezionych ogłoszeń: 1528
VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG
Wyróżnione

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG | 6-osobowy Bogate Wyposażenie! Przebieg: 28

  • Volkswagen
  • Transporter
  • 2010 r.
  • 287 000 km
  • Minibus
  • Diesel

35 500 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 09:48

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 08:51

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:53

Dwa Regały Ikea Hemnes stan bardzo dobry

Dwa Regały Ikea Hemnes stan bardzo dobry

Sprzedam meble Ikea Hemnes. Kolor czarny i drewno W skład zestawu wchodzi: 2x regał

1 400 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 05:45

Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy – Jarosław - świetna lokalizacja

Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Jarosławiu.

  • 150 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

9 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Pomoc w oddłużaniu przedsiębiorstw Zagraniczne finansowanie 100% potrzeb inwestycji refinansowania i inne intratne mozliwosci

Skuteczna pomoc w oddłużaniu wszystkich funkcjonujacych przedsiebiorstw przed postawieniem w stan upadłosci. Finansowanie zwrotne i bezzwrotne z kraju i zagranicy. Refinansowanie kontraktów i nieruchomości z banków i od inwestorów prywatnych....

Odświeżone 17.05.2026 o 15:44

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Wózek 2w1 (gondola + spacerówka)

Sprzedam używany wózek 2w1 tj. gondola i spacerówka. Stan dobry, widoczne ślady użytkowania. Odbiór

120 zł

Dodane 27.04.2026 o 21:01

Blachy Trapezowe Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki

Sprzedam Blachodachówkę modułową w II gatunku. Bardzo ładny stan bez zarysowań. Punkt sprzedaży: Klę

28 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 08:34

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Chlebak na pieczywo drewniany duży PRL

Chlebak na pieczywo drewniany duży PRL

Chlebak na pieczywo drewniany duży PRL Sprzedam duży drewniany chlebak z czasów PRL. Stan: jak na zd

19,99 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:34

Nonacne - Trądzik

Nonacne - Trądzik

Co to jest Nonacne, jak działa? 👨‍🦰 Nonacne to suplement diety, który pomaga w walce z trądzikiem. P

155,99 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:41

Projektor Kubuś Puchatek

Projektor Kubuś Puchatek

Projektor dla dziecka Kubuś Puchatek. Stan dobry. Odbiór osobisty w Jarosławiu.

25 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT – 10 szt. Na sprzedaż 10 sztuk przemysłowych went

2 300 zł

Dodane 14.05.2026 o 10:50

Jarosław, Mickiewicza – kawalerka 48 m² | PODDASZE |-LOKAL NR 6

Na sprzedaż lokal nr 6 – 48,02 m² na PODDASZU kamienicy. Składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki. Re

  • 48,02 m²
  • 4 700 zł/m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • 1903 r.

225 694 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:52

Komoda czarna stan bardzo dobry

Komoda czarna stan bardzo dobry

Praktyczna komoda w kolorze czarnym w bardzo dobrym stanie. Robiona na zamówienie. Posiada trzy szuf

650 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 05:45

NISSAN NOTE / 1.5dCi / 90KM / MEGA Ekonomiczny!

NISSAN NOTE / 1.5dCi / 90KM / MEGA Ekonomiczny!

Ekonomiczny Turbo Diesel Intercooler

  • Nissan
  • Note
  • 2006 r.
  • 294 047 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 999 zł do negocjacji

Odświeżone 30.04.2026 o 13:51

Renault Captur SUV 2013 r 09 B 1 właściciel

Renault Captur SUV 2013 r 09 B 1 właściciel

Renault Captur 2013 r 09 B silnik to najlepsza jednostka w tym modelu

  • Renault
  • Captur
  • 2013 r.
  • 102 000 km
  • SUV
  • Benzyna

32 999 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 22:56

Szafa - Komoda - Pufa

Szafa - Komoda - Pufa

Sprzedam zestaw mebli / Szafa + Komoda + Pufa. Stan bardzo dobry.

400 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 06:53

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprawdziany na cały rok szkolny. stan: nowy Wydawnictwo: Didasko. Autorzy: Agnieszka Kozak, Dorota Majcher Książka zawiera: - 10 sprawdzianów matematycznych - 10 sprawdzianów polonistycznych Cena 35 zł/klasa Zapraszam również na inne moje aukcje :)...

35 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:34

MonRin - Przeciw wypadaniu włosów

MonRin - Przeciw wypadaniu włosów

MonRin Koncentrat energetyzujący przeciw wypadaniu włosów Dzięki wysokiemu stężeniu naturalnych subs

99 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:41

Sandałki adidas

Sandałki adidas

Sandałki dla dziewczynki adidas. Stan bardzo dobry. Rozmiar 24. Odbiór osobisty w Jarosławiu.

80 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam silnik elektryczny CELMA 30 kW

Sprzedam silnik elektryczny CELMA 30 kW

Na sprzedaż silnik elektryczny marki CELMA widoczny na zdjęciach. Parametry: * moc: 30 kW * napięcie

4 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 15:49

ogłoszenia 161 do 180
«8910»