Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 928
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 10:24

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 18.05.2026 o 11:23

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Mercedes-Benz C180 CDI / T204

Mercedes-Benz C180 CDI / T204

Sprzedam elegancki samochód o doskonałych proporcjach,. I odrobinie sportowej zadziorności ;-)

  • Mercedes-Benz
  • C180 CDI / T204
  • 2011 r.
  • 589 000 km
  • Kombi
  • Diesel

27 700 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 05:57

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Automatic

  • Opel
  • Corsa D / 1.2
  • 2008 r.
  • 309 484 km
  • Hatchback
  • Benzyna

11 850 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:58

Renault Grand Scenic / 7-osobowy / DIESEL

Renault Grand Scenic / 7-osobowy / DIESEL

Sprzedam lub zamienię na Mercedes-Benz,

  • Renault
  • Grand Scenic
  • 2004 r.
  • 230 181 km
  • Minivan
  • Diesel

6 750 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:58

Škoda Fabia II / 1.4TDI / 80KM / Black Magic!

Škoda Fabia II / 1.4TDI / 80KM / Black Magic!

Ekonomiczny i dynamiczny Turbo Diesel Intercooler

  • Škoda
  • Fabia II TDI
  • 2007 r.
  • 259 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 400 zł do negocjacji

Odświeżone 23.04.2026 o 13:02

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Oryginał / świeżo przerejestrowany w Polsce

  • Audi
  • A6 Avant / 2.8
  • 2008 r.
  • 240 000 km
  • Kombi
  • Benzyna

26 800 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:59

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Zapraszam na oględziny i jazdę testową

  • Renault
  • Clio
  • 2003 r.