Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Piotr

na Jaroslawiak.pl od luty 2017
Ogłoszeń: 11
Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Mięk

1 597 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:38

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44