Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami. 80 m² 8 750 zł/m² 3 pokoje Blok 2017 r. 700 000 zł do negocjacji Odświeżone wczoraj o 18:37