Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139043

Zakończone 02.06.2025

3 pokoje • 49,75 m2 • Centrum • Prywatność

365 000 zł

Opis

Prezentujemy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 49,75 m², położonego na IV piętrze w bloku mieszkalnym, wybudowanym w 2007 roku na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu Piłsudskiego w Jarosławiu.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

Mieszkanie narożne, trójstronne - co oznacza doskonałe doświetlenie wnętrz naturalnym światłem przez cały dzień oraz poczucie przestrzeni i prywatności,

3 niezależne pokoje - idealne rozwiązanie dla rodziny, pary lub osób ceniących sobie wygodę,

Otwarta kuchnia - funkcjonalna przestrzeń sprzyjająca codziennym spotkaniom,

Przestronna łazienka z dużym oknem - wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic,

Ustawny przedpokój - wygodna komunikacja w mieszkaniu,

Zadaszony balkon - z malowniczym widokiem, idealny na poranną kawę,

Piwnica - dodatkowe miejsce do przechowywania,

DODATKOWY ATUT - mała niespodzianka!

odsłon: 237
Jarosław
Osoba kontaktowa

Iwona Wrona

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od maj 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego rozkład - 4 oddzielne pokoje.

  • 62 m²
  • 5 806,45 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

360 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Jarosław – Osiedle Armii Krajowej | 72 m² | 3 pokoje + balkon |

os. Armii Krajowej. Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą

  • 72 m²
  • 5 486,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

395 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

Parter/3 pokoje/lokal użytkowy/2x łazienka.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 77 m2 + 40 m2 lokal użytkowy pod dzi

  • 116 m²
  • 3 775,86 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Blok

438 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:38

Apartament 81,2 m²|4 pokoje|2 balkony|winda|m.postojowe|Skarbowskiego

Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w Jarosławiu, które będzie gotowe do zamieszkania od

  • 81,20 m²
  • 8 238,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

669 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 17:10

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski do negocjacji

Przestronne cztery pokoje z widokiem na PARK miejski, dużą kuchnią balkonem, łazienką i osobną ubika

  • 78 m²
  • 5 115,38 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 10:37

os. Armii Krajowej | widok na park | 60,7 m² | 3 pokoje | balkon

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na os. Armii Krajowej w Jarosławi

  • 60,70 m²
  • 5 848,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

355 000 zł

Dodane 06.05.2026 o 23:49

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50