Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 136753

Zakończone 27.07.2025

Budynek pod usługi lub dla rodziny - JAROSŁAW

620 000 zł

Opis

!! JAROSŁAW !! SUPER OFERTA !!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku, który doskonale nadaje się dla osób poszukujących domu jednorodzinnego oraz do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych. Obiekt jest położony w atrakcyjnej lokalizacji, z łatwym dostępem do głównych ciągów komunikacyjnych. Idealny dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia.

Budynek do tej pory był wykorzystywany jako gabinet stomatologiczny. Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności usługowo-medycznej, ale doskonale sprawdzi się również w innych branżach. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do użytkowania lub adaptacji. Spełnia wymogi sanitarno-epidemiologiczne.

Aktualnie budynek jest podzielony na przestrzenie usługowe, jednak łatwo można dostosować układ do funkcji mieszkalnych. Nieruchomość jest położona w spokojnej okolicy, która sprzyja zarówno prowadzeniu działalności, jak i zamieszkaniu w przyjaznym otoczeniu. W pobliżu znajduje się szkoła, sklepy, przystanek autobusowy co czyni tę nieruchomość atrakcyjną zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności.

Szczegóły nieruchomości:

-powierzchnia zabudowy budynku: 117 m2

-powierzchnia działki: 0,0569ha budynek częściowo -podpiwniczony

-rok remontu: 2010

-wszystkie media dostępne – prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Zainteresowane osoby zapraszam:

Renata Niemiec

Nr licencji: 23694

tel. 880 222 737

mail: renata@niemiecnieruchomosci.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 445
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022
Ogłoszenie zakończone

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Budynek w gminie Oleszyce

Budynek w gminie Oleszyce

Do sprzedania budynek, znajdujący się w gminie Oleszyce.

61 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Budynek usługowy po byłym sklepie gimna Oleszyce

Budynek usługowy po byłym sklepie gimna Oleszyce

Ofertę sprzedaży stanowi budynek wolnostojący, który pełnił funkcję sklepu

116 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Budynek po byłej stacji paliw, gmina Wielkie Oczy powiat lubaczowski

Do sprzedania budynek wolnostojący po byłej stacji paliw znajdujący się na terenie gminy Wielkie Oczy w powiecie lubaczowskim.

70 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Dom do własnej aranżacji! Zapraszamy zainteresowane osoby.

  • 150 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

620 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 10:47

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń

  • 120 m²
  • 5 333,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

640 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Budynek mieszkalny, usługowy lub handlowy w gminie Pruchnik

Budynek mieszkalny, usługowy lub handlowy w gminie Pruchnik

Przedmiotem sprzedazy jest budynek parterowy wolnostojący znajdujący się w gminie Pruchnik

159 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53