Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 128132

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

275 000 zł

Opis

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Fredropol w powiecie przemyskim. Dom do remontu o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 36 ar, wybudowny z cegły w latah 70- tych, dach pokryty blachą, okna drewniane stare, strop drewniany. Na działce prąd. Reszta do podłączenia. W skład domu wchodzi: piwnica pod 1/3 powierzchni domu oraz parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i ganek. Ogrzewanie węgiel/drewno- piece kaflowe. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy/garaż o powierzchni 30 m2. Więcej informacji pod nr tel. 691 871 939

odsłon: 1612
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Chłopi

240 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Dom mieszkalny z budynkami pod produkcję lub działalność gospodarczą

Na żywo najlepiej przekonać się o możliwościach, jakie daje ta nieruchomość.

  • 150 m²
  • 12 000 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

1 800 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Do sprzedania wydzielona część budynku wielorodzinnego szeregowego (czworaki) o pow.94m2 do kapitaln

  • 94 m²
  • 382,98 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Szeregówka

36 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44