Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139435

Zakończone 18.07.2025

Dwa nowe domy Koszalin - Konikowo, 6 pokoi, stan deweloperski

798 800 zł

Opis

ZAMIESZKAJ W MIEJSCU, W KTÓRYM CHCE SIĘ ŻYĆ

➡️ 198 m² nowoczesnej przestrzeni

➡️ salon, 5 sypialni, 2 łazienki, garaż i ogród

➡️ Twój azyl 6 minut od Koszalina

Film: https://youtu.be/33cdADMa2go

Projekt domu Dom w kupidynkach (GB) – sprawdź na www.archon.pl (wyszukaj po nazwie projektu)

Konikowo, 6 km od centrum Koszalina, spokój, komfort, nowoczesność.

Zamknij oczy i wyobraź sobie miejsce, gdzie dzień zaczynasz kawą w ogrodzie, słuchając śpiewu ptaków…

Miejsce, gdzie dzieci wychodzą z domu i są w szkole w kilka minut…

Gdzie nie czujesz sąsiadów za ścianą, bo masz swoją działkę, swój dom i swoją prywatność.

To nie szeregówka. To dom bliźniaczy z osobną działką, oddzielnym wjazdem, ogródkiem i niezależnością.

To jak dom wolnostojący – tylko bardziej przystępny cenowo.

W wielkim skrócie:

198 m² przestrzeni

5 sypialni + salon z jadalnią i kuchnią z półwyspem

2 łazienki, w tym jedna z prysznicem na parterze

Nowoczesna elewacja, przesuwne drzwi tarasowe, ogrzewanie podłogowe

Najwyższej klasy materiały: Oknoplast, Parmax, Wiśniowski

Zbiornik na deszczówkę, drenaż, ekologiczne rozwiązania

Własna działka 465 m² (z możliwością aranżacji ogrodu)

Lokalizacja: Konikowo

W pobliżu zieleń, lasy, jeziora…

Przedszkole, szkoła, sklepy, kościół – wszystko w zasięgu spaceru

Czyste powietrze, brak przemysłu, idealne miejsce do życia i wychowywania dzieci.

Stan deweloperski – czyli WY decydujecie o stylu!

Chcecie dom w stylu boho? Skandynawskim? Loftowym?

Ten dom to czyste płótno, które urządzasz według własnych zasad – a jeśli chcesz, możemy zrobić to „pod klucz”.

Parę spraw technicznych:

Ocieplenie 20 cm styropianem EPS 70 (w sumie grubość ściany wynosi prawie pół metra!)

Podłogówka w całym domu

Instalacje elektryczna, wod-kan, internetowa

Elewacja, podbitka, okna, drzwi, brama, schody, sufit GK

Garaż z odwodnieniem

Gwarancja jakości:

5 LAT GWARANCJI na konstrukcję + gwarancje producentów na elementy wykończeniowe.

Budujemy „jak dla siebie” – i to nie jest tylko hasło. To nasza filozofia.

Sprzedaliśmy 4 takie domy w tej okolicy i mieszkańcy są bardzo zadowoleni.

Kupujący nie płaci podatku PCC, sprzedaż na fakturę VAT

Nr KW: KO1K/00118473/0, lokalizacja Konikowo k. Koszalina, działki nr 405/76 i 77, obręb Świeszyno

Możliwość pełnego wykończenia i zagospodarowania terenu.

Nie trać czasu na remonty – zamieszkaj bez stresu.

Dlaczego warto kupić teraz?

Oferta ważna tylko 3 miesiące - cena: 798 800 zł z VAT

Możliwość rezerwacji dowolnego segmentu

Elastyczność wykończenia – pod klucz lub samodzielnie

Szybki termin realizacji

*UWAGA! Cena dotyczy jednego segmentu!

Zadzwoń i umów się na prezentację:

530 763 988

biuro@budowadomukoszalin.pl

www.budowadomukoszalin.pl

#domKoszalin #domNaSprzedaż #Konikowo #bliźniak #nowoczesnydom #budowadomu #nieruchomości #Koszalin #domzogrodem #Arkadis

#domNaSprzedaż #domKoszalin #bliźniak #nowoczesnydom #domzogrodem #nieruchomości #budowadomu #domMarzeń #domwPolsce #stanDeweloperski #gotowyDom #inwestycjawPolsce

#wracamDoPolski #domPoPowrocie #PolakZaGranicą #PolacyNaEmigracji #PoloniaNiemcy #PoloniaFrancja #PoloniaUK #PoloniaUSA #PoloniaKanada

#czasNaPowrót #życieWPolsce #domDlaRodziny #domNaStart #kupięDomWPolsce #inwestycjaWRodziny #bezpiecznyDom #powrótDoKorzeni #mojdom #polskajestdomem

#Koszalin #Konikowo #domwKoszalinie #domPodKoszalinem #domNadMorzem #pomorzezachodnie #domNaPółnocy #działkawKoszalinie #mieszkamwKoszalinie #domWWojZachodniopomorskim #domNadBałtykiem #nieruchomościKoszalin #domyKoszalin

#zainwestujwprzyszłość #bezpiecznadomyśl #komfortowyDom #rodzinnyDom #marzenieosięga #domgotowy #własnyKąt #własnyDom #domBezpodatku #kupBezPCodatku #kupBezPCC

odsłon: 21
Koszalin
Osoba kontaktowa

Arkadiusz Sienkiewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od czerwiec 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z

  • 200 m²
  • 4 950 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

990 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

SPRZEDAM! 2 budynki mieszkalne w cenie 1 na 5,93-arowej działce (593m2), w zacisznym osiedlu domów j

  • 98 m²
  • 5 091,84 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 1973 r.

499 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 16:02

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy

  • 54 m²
  • 8 148,15 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

440 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08