Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe
Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy
- 54 m²
- 8 148,15 zł/m²
- 3 pokoje
- Dom wolnostojący
- 2025 r.
440 000 zł
Odświeżone 20.04.2026 o 21:53
ID: 143334
Odświeżone 07.05.2026 o 09:15
449 000 zł
Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika
WOLNE OBA SEGMENTY!
Jeśli szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, prywatność i wygodę życia blisko miasta, ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. W sprzedaży przy ul. Kopernika w Przeworsku nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie i funkcjonalności.
Budynek realizowany jest według projektu Dom w klematisach 20 znanego z dobrze przemyślanego układu pomieszczeń, wyraźnego podziału na strefę dzienną i prywatną oraz estetycznej, ponadczasowej bryły.
Dom sprzedawany jest w stanie surowym zamkniętym, co daje przyszłym właścicielom pełną swobodę wykończenia wnętrz według własnych oczekiwań.
Najważniejsze dane nieruchomości nowy dom budowa 2025 r.
zabudowa bliźniacza
rynek pierwotny brak podatku PCC 2%
powierzchnia użytkowa: 104 m²
powierzchnia całkowita: ok. 120 m²
działka: 5,34 ar,
5 pokoi
2 łazienki
garaż w bryle budynku
parter + poddasze użytkowe
Dom oferowany w stanie surowym zamknięty :
solidną konstrukcję nośną z betonu komórkowego
wykonane fundamenty i stropy
dach pokryty trwałą blachodachówką
zamontowane trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach
drzwi wejściowe
segmentową bramę garażową
ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem grafitowym 20 cm
doprowadzenie wszystkich mediów miejskich: prąd, woda, gaz, kanalizacja
Przemyślana przestrzeń do życia
Strefa dzienna parter
Na parterze zaplanowano dużą, otwartą przestrzeń dzienną. Salon połączony z kuchnią (ok. 40 m²) stanowi naturalne centrum domu i posiada bezpośrednie wyjście na taras oraz ogród. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się łazienka, kotłownia, hol oraz garaż w bryle budynku ( ok. 17,00 m2 )