Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 141819

Zakończone 10.04.2026

Działki budowlane na sprzedaż - Wiązownica

231 070 zł do negocjacji

Szczegóły

  • Typ działki Budowlana
  • Powierzchnia działki 3301 m²
  • Cena za m² 70 zł/m²
  • Dostępne media Prąd, Kanalizacja, Woda

Opis

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Wiązownicy.

Sprzedaż dotyczy działek numer:

842/3 - powierzchnia 1400 m2

842/5 - powierzchnia 951 m2

842/6 - powierzchnia 950 m2

oraz do każdej z działek udział w działce 842/4 która stanowi drogę dojazdową do wymienionych działek.

Do działek są złożone wnioski o warunki zabudowy.

Media w drodze dojazdowej: woda i prąd. Kanalizacja w trakcie rozbudowy.

Działki aktualnie zalesione, możliwość sprzedaży wyczyszczonych działek (do dogadania przed finalizacją sprzedaży).

Działki zlokalizowane w trzeciej linii od głównej trasy Wiązownica-Piwoda pośród nowej zabudowy jednorodzinnej.

Wszelkie szczegóły udzielam telefonicznie.

odsłon: 246
Wiązownica
Osoba kontaktowa

Andrzej

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od październik 2025
Ogłoszenie zakończone