ID: 122003
Odświeżone 22.04.2025 o 13:30
GLEBOGRYZARKA ciągnikowa, szerokość robocza 125 CM
Opis
OFERUJEMY FABRYCZNIE NOWE GLEBOGRYZARKI NAPĘDZANE Z WOM CIĄGNIKA O SZEROKOŚCI ROBOCZEJ 125 CM MARKI JANSEN.
Glebogryzarki tego typu znajdują szerokie zastosowanie przy wykonywaniu prac na ziemiach utrzymanych w dobrej kulturze rolnej: w ogrodnictwie, szkółkarstwie, sadownictwie oraz uprawie przydomowych ogródków działkowych.
Maszyny te wykorzystuje się jako rozdrabniacz brył ziemi ( po uprzednio wykonanej orce) w celu uzyskania struktury gruzełkowatej podłoża, do mieszania nawozu (organicznego lub mineralnego) z glebą oraz do odchwaszczania mechanicznego.
Glebogryzarka posiada wzmocnioną przekładnię kątową, którą napędza wałek przegubowo teleskopowy.
Przeniesienie napędu na wał roboczy uzbrojony w noże ( 8 tarcz x 6 noży) odbywa się za pomocą przekładni zębatej w kąpieli olejowej.
Głębokość roboczą ustala się za pomocą zastosowanych płóz bocznych.
MODELTBF-125SZEROKOŚĆ ROBOCZA 125 CMGŁĘBOKOŚĆ ROBOCZAmaks. 16 CMILOŚĆ UCHWYTÓW NOŻOWYCH6LICZBA NOŻY/ UCHWYT6MASA 350 KGWYMAGANA MOC CIĄGNIKA MIN. 20 kMMOCOWANIE DO CIĄGNIKA KAT I i IITYP SMARU W PRZEKŁADNI 80W90OBROTY540
GWARANCJA: Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł.
POLEXIM Import-Eksport
36-203 Izdebki 609
woj. Podkarpackie
KONTAKT: +48606358756, +48602436498