Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139889

Odświeżone 17.04.2026 o 09:53

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

359 000 zł

Opis

Lokalizacja: JAWORNIK PRZEDMIEŚCIE

Powierzchnia działki : 0,5763 ha

Budynek : murowany z 2023 roku

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej części Jawornika – Przedmieście. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej oraz niezbędne media na działce tj. prąd, woda oraz szambo.

Na działce znajduje się nowy budynek postawiony na zgłoszenie – idealny jako domek rekreacyjny lub baza pod dalszą rozbudowę.

Budynek został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie na niewielkiej powierzchni. Idealnie sprawdzi się jako domek całoroczny lub letniskowy – gotowy do zamieszkania od zaraz.

Wnętrze domu obejmuje:

  • salon z aneksem kuchennym – jasne, dobrze doświetlone wnętrze z miejscem na sofę, aneks kuchenny z wyposażeniem
  • Łazienka z prysznicem – w pełni wykończona, z toaletą, umywalką i kabiną prysznicową.
  • Otwarta przestrzeń na poddaszu - dodatkowa przestrzeń sypialna (opcjonalnie) – idealna dla dzieci lub gości.
  • Taras / zadaszona weranda – doskonałe miejsce na poranną kawę lub wieczorny relaks z widokiem na zieleń.

Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym Jaworniku (Przedmieście), nieruchomość łączy uroki natury z łatwym dostępem do miasta. Otoczona zielenią, z pięknym widokiem i śpiewem ptaków o poranku – to przestrzeń, w której naprawdę można odpocząć.

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Renata Niemiec

tel. +48 880 222 737

Nr licencji: 23694

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

odsłon: 1035
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Niemiec

Firma
na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Jana Pawła II 6

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:09

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 16.04.2026 o 09:34

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Taki etap budowy daje nowemu właścicielowi pełną kontrolę nad wykończeniem

  • 99 m²
  • 3 323,23 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56