Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Katarzyna

na Jaroslawiak.pl od grudzień 2024
Ogłoszeń: 12
Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 00:38

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Działka z WZ - Piwoda

Działka z WZ - Piwoda

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Piwoda, Gmina Wiąz

40 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Wiosenna promocja !

Wiosenna promocja !

Oferujemy na sprzedaż działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym położoną w miejscowości Radawa

  • Rekreacyjna
  • 705 m²
  • 219,86 zł/m²

155 000 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Na sprzedaż dom całoroczny w Radawie – cicha, zielona okolica otoczona lasami Lokalizacja: ul. Mołod

  • 72 m²
  • 8 125 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1997 r.

585 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:12

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m², położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z

  • 61,85 m²
  • 6 952,30 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

430 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 16.04.2026 o 09:34

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lu

  • 180 m²
  • 2 772,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

499 000 zł

Odświeżone 16.04.2026 o 09:34