Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 141963

Zakończone 19.11.2025

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 56 m² |

500 000 zł

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 56 m²
  • Cena za m² 8 928,57 zł/m²
  • Liczba pokoi 3 pokoje
  • Rodzaj zabudowy Blok
  • Piętro 4 piętro
  • Liczba pięter 4 piętra
  • Stan wykończenia Do zamieszkania
  • Forma kuchni Oddzielna kuchnia
  • Umeblowane Nie
  • Dodatkowe informacje Balkon, Piwnica

Opis

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w centrum miasta.

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o detale, przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Nie wymaga żadnego dodatkowego nakładu finansowego (wymieniona elektryka, piecyk gazowy, podłogi i drzwi)

Układ i standard:

• jasny i przytulny salon,

• dwie sypialnie,

• nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia,

• elegancka łazienka z prysznicem,

• pralnia.

Wnętrze jest jasne i ciepłe, a dzięki przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne.

Niski czynsz to dodatkowy atut dla przyszłego właściciela.

Do mieszkania przynależy duża piwnica, idealna na przechowywanie rowerów, sprzętu sportowego czy sezonowych rzeczy.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:

• szkoły i przedszkola,

• sklepy i punkty usługowe,

• galeria handlowa,

• szpital,

• przystanki komunikacji miejskiej.

Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia, a jednocześnie gwarantuje spokój i komfort.

Podsumowanie:

• powierzchnia: 56 m²,

• liczba pokoi: 3,

• piętro: 4,

• stan: po generalnym remoncie,