Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 88470

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam 39 ar działki w Koniaczowie, 5 km od Jarosławia

117 000 zł

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 39 arów, położona w miejscowości Koniaczów, ok. 5 km od Jarosławia.

Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, media w odległości około 70 m.

Dojazd do działki drogą asfaltową, końcowy odcinek dojazdu jest drogą nieutwardzoną (około 50 m).

Działka w przeważającej części jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego kwalifikującym ją jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz teren zieleni nieurządzonej.

Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z przepięknym widokiem na sąsiednie pola i lasy.

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Agent prowadzący to zlecenie:

Renata Walewicz

tel. 664 708 777

e-mail: nieruchomosci.walewicz@gmail.com

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.405.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 2250
Jarosław
Osoba kontaktowa

Alicja Galiszkiewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane wczoraj o 12:41

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17

Działki budowlane w Jarosławiu

Działki budowlane w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 6 dział

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 100 zł/m²

100 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

2 Działki siedliskowe
Promowane

2 Działki siedliskowe

Sprzedam działkę 211/7 rolno-siedliskową o powierzchni 31 ar w Batyczach w gminie Żurawica. Działka

  • Rolno-budowlana
  • 3100 m²
  • 45,16 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.04.2026 o 08:04

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Działki budowlane w Szówsku

Działki budowlane w Szówsku

Witam, na sprzedaż działki budowlane w Szówsku, powiat Jarosławski przy ulicy Zielonej, wydane warun

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 3,94 zł/m²

6 700 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 17:47

Brak zdjęcia

Działki budowlane w Makowisku

Do sprzedania 4 działki budowlane, każda o powierzchni 16 ar, znajdujące się w miejscowości Makowisk

  • Budowlana
  • 1600 m²
  • 63,75 zł/m²

102 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działki z WZ | Garbarze | Możliwość podziału

Działki z WZ | Garbarze | Możliwość podziału

Na sprzedaż działki – ul. Garbarze, Jarosław Do sprzedania 3 działki o łącznej powierzchni ok. 43 ar

  • Rolna
  • 4300 m²
  • 125 zł/m²

537 500 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Brak zdjęcia

Działki rekreacyjne, leśne w miejscowości Horyniec Zdrój powiat lubaczowski

Ofertę sprzedaży stanowi działka leśna, rekreacyjna, położona w miejscowości Horyniec Zdrój w powiecie lubaczowskim. Działka o powierzchni 5 ar (Ls). Do sprzedania również działki w tej miejscowości o powierzchni: 10 ar (Lz)- cena 22.000 zł, 8 ar......

11 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52