Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 141962

Zakończone 19.11.2025

Sprzedam Dom z Działką Wola Buchowska

1 zł do negocjacji

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 74 m²
  • Cena za m² 0,01 zł/m²
  • Powierzchnia działki 1500 m²
  • Liczba pokoi 4 pokoje
  • Rodzaj zabudowy Dom wolnostojący
  • Rok budowy 1965 r.
  • Technika budowy Pustak
  • Liczba kondygnacji Parterowy
  • Stan wykończenia Do remontu
  • Umeblowany Nie

Opis

Sprzedam Dom z Działką

Działka 15 arów.

Dom 74 m 2.

Budynek gospodarczy 62m2.

Zabudowania powstały w latach 60-tych.

Budynek do remontu.

Jest prąd pozostałe media na sąsiedniej działce.

Cena do negocjacji !

odsłon: 265
Wola Buchowska
Osoba kontaktowa

Pawel

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od październik 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Dom parterowy dwupoziomowy częściowo podpiwniczony. Parter niski zawiera sień, holl, w.c., kuchnię i

  • 190 m²
  • 4 684,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

890 000 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 06:41

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:09

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 146 m2

  • 146 m²
  • 4 657,53 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

680 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:52

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25