Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 140460

Zakończone 29.08.2025

Sprzedam Garaż Murowany

65 000 zł do negocjacji

Opis

Na sprzedaż garaż murowany | ul. Dobrzańskiego, Jarosław | 65 000 zł (do negocjacji)

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż murowany o solidnej konstrukcji, położony w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji – przy ul. Dobrzańskiego w Jarosławiu.

Garaż znajduje się w szeregu innych garaży, jednak tego typu nieruchomości w tym miejscu pojawiają się na sprzedaż niezwykle rzadko – to prawdziwa okazja dla osób, które cenią bezpieczeństwo, lokalizację i potencjał inwestycyjny.

Dlaczego warto?

✔️ Murowana zabudowa – trwała, solidna konstrukcja

✔️ Bezpieczne i spokojne otoczenie

✔️ Idealna lokalizacja – blisko centrum, osiedli mieszkaniowych

✔️ Brak dostępnych garaży w tej okolicy – duży popyt, mała podaż

✔️ Możliwość użytkowania prywatnego lub pod wynajem

✔️ Pełna własność z gruntem

Cena: 65 000 zł (do negocjacji)

Właściciel otwarty na rozsądne propozycje.

Nie zwlekaj – tego typu garaż może się już długo nie pojawić!

Zapraszam do kontaktu i oględzin.

Piotr Drak - opiekun oferty

Tel. 575-380-700

odsłon: 104
Jarosław
Osoba kontaktowa

Piotr

Firma
na Jaroslawiak.pl od luty 2017
Ogłoszenie zakończone

Novero Nieruchomości
Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości, Tanie Kredyty, Leasing, Pożyczki, Doradztwo i Wsparcie

Poniatowskiego 61A

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Garaż 12x6 brama 2,00m

Garaż 12x6 brama 2,00m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 12m Długość 6m Typ dachu: Dwuspadowy Wysokość ściany: 2,50m Wysokoś

  • 72 m²
  • 536,11 zł/m²
  • Blaszany

38 600 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż blaszany 3x6

Garaż blaszany 3x6

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 3m Długość 6m Typ dachu: jednospadowy w tył Wysokość z przodu: 2,30

  • 18 m²
  • 277,78 zł/m²
  • Blaszany

5 000 zł

Dodane 23.04.2026 o 15:37

Garaż 6x6 PIR 10 brama 2,50m

Garaż 6x6 PIR 10 brama 2,50m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 6m Długość 6m Typ dachu: dwuspadowy Wysokość ściany: 2,80m Wysokość

  • 36 m²
  • 1 263,89 zł/m²
  • Blaszany

45 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż 8x6 PIR 10 brama 2.0m

Garaż 8x6 PIR 10 brama 2.0m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 8m Długość 6m Typ dachu: dwuspadowy Wysokość ściany: 2,30m Wysokość

  • 48 m²
  • 1 164,58 zł/m²
  • Blaszany

55 900 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Brak zdjęcia

Sprzedam garaż blaszany na os. Kombatantów

Sprzedam garaż blaszany na osiedlu Kombatantów (3,5 x 6 m). Proszę o kontakt po godzinie 16:00

  • 21 m²
  • 1 190,48 zł/m²
  • Blaszany

25 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 13:59

Garaż 6x9

Garaż 6x9

Wymiary: 6 m x 9 m. Wysokość ścian: 2,12 m. Wysokość w szczycie: 2,65 m. Dwie bramy wjazdowe: 1,90 m

  • 54 m²
  • 224,07 zł/m²
  • Blaszany

12 100 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż 8x6 brama 2.0

Garaż 8x6 brama 2.0

• 48 m²
  • 585,42 zł/m²
  • Blaszany

28 100 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż 12x7 Płyta Pir 10 Brama 3,00m

Garaż 12x7 Płyta Pir 10 Brama 3,00m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 12m Długość 7m Typ dachu: dwuspadowy Wysokość ściany: 3,30m Wysokoś

  • 84 m²
  • 1 652,38 zł/m²
  • Blaszany

138 800 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż 6x6 PIR 10 brama 2.0m

Garaż 6x6 PIR 10 brama 2.0m

Specyfikacja Płyta PIR 10 Wymiary: Szerokość: 6m Długość 6m Typ dachu: Jednospadowy na tył Wysokość

  • 36 m²
  • 1 141,67 zł/m²
  • Blaszany

41 100 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Garaż Premium 10x5 + Wiata 2m

Garaż Premium 10x5 + Wiata 2m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: Garaż 10m + Wiata 2m Długość 5m Typ dachu: Jednospadowy Na Tył Wyso

  • 60 m²
  • 296,67 zł/m²
  • Blaszany

17 800 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40