Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 131798

Odświeżone wczoraj o 11:09

Sprzedam dom w Radymnie

349 000 zł

Opis

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar

w Radymnie. Na działce znajdują się wszystkie media oraz blaszany garaż. W pobliżu stacja PKP, sklepy, bank, przedszkole. Stropy betonowe.Dom jest do remontu. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr tel.

odsłon: 3195
Radymno
Osoba kontaktowa

Piotr

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od sierpień 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane wczoraj o 16:15

Dom murowany w Bystrowicach

Dom murowany w Bystrowicach

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany znajdujący się w miejscowości Bystrowice w gminie Roźwienica.

  • 100 m²
  • 2 600 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1998 r.

260 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Do sprzedania wydzielona część budynku wielorodzinnego szeregowego (czworaki) o pow.94m2 do kapitaln

  • 94 m²
  • 382,98 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Szeregówka

36 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 00:38

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51