Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 139952

Zakończone 21.08.2025

Sprzedam dom

280 000 zł

Opis

Witam posiadam dom na sprzedaż 2 pokoje kuchnia łazienka poddasze do adaptacji więcej informacji udzielę telefonicznie

odsłon: 373
Pruchnik
Osoba kontaktowa

Andrzej

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od listopad 2011
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Dom parterowy dwupoziomowy częściowo podpiwniczony. Parter niski zawiera sień, holl, w.c., kuchnię i

  • 190 m²
  • 4 684,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

890 000 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 06:41

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka

  • 120 m²
  • 2 833,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Dom murowany w Bystrowicach

Dom murowany w Bystrowicach

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany znajdujący się w miejscowości Bystrowice w gminie Roźwienica.

  • 100 m²
  • 2 600 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1998 r.

260 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Na sprzedaż wystawiłem siedlisko, domek, gospodarstwo rolne o pow. 1,3 ha położone w pięknym widokow

  • 50 m²
  • 5 400 zł/m²
  • 1 pokój
  • Gospodarstwo
  • 1950 r.

270 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 08:53