Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 133370

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

6500 zł/ar

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych położonych w miejscowości Wylewa k. Sieniawy pow. przeworski.

Prezentowane działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy, położone są bezpośrednio przy drodze w kierunku Sieniawa- Oleszyce. Działki nieogrodzone, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Pierwsza działka o pow. 15,44 ar o wym.: 32m szerokości x 49 m długości - położona przy drodze asfaltowej.

Druga działka o pow. 13,45 ar o wym.: 33m szerokości x 40 m długości - położona przy drodze asfaltowej.

Trzecia działka o pow. 13,07 ar o wym.: 33m szerokości x 40 m długości - położona przy drodze wewnętrznej.

Media:
- woda znajduje się na działce sąsiedniej w odległości ok. 70 m.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 6 500 z/ar.

Działki znajdują się w cichym i spokojnym miejscu,  położone są ok. 1 km. od miejscowości Sieniawa, która jest niewielkim miastem położonym w południowej części Kotliny Sandomierskiej, która jest zwana Nadsaniem, w dolinie Dolnego Sanu, nieopodal ujścia do Sanu rzeki Lubaczówki i Wisłoka.

Istnieje możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 420 817
- 535 125 205
- 16 621 74 16

odsłon: 835
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 100 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Kupię działkę, nieruchomość, nieużytek

Dzień dobry Kupię działki / nieruchomości rolne budowlane pola nieużytki z klasami gruntu II III IV

  • Rolna
  • 10000 m²
  • 5 zł/m²

50 000 zł

Dodane 29.04.2026 o 19:30

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę 46,67ar Jarosław

99 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów w jednym kawałku o płaska powierzchnia.

  • Rekreacyjna
  • 2600 m²
  • 37,69 zł/m²

98 000 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 10:24

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36