Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 130797

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

79 000 zł

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlano - rolnej o pow. 64 ar, położonej w Czerniawce gmina Laszki.  Odległość do miasta Jarosław około 30 km.

Sprzedawana działka położona jest wśród domów jednorodzinnych . Dojazd z drogi asfaltowej.

Media: woda, gaz, prąd, kanalizacja,

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 79 000 zł 

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608420817
- 53*******05
+ 48 16 621 74 16

odsłon: 1109
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,56 ar Manasterz gm. Wiązownica

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 4 dział

47 800 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

Sprzedam działkę Laszki

62 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki

  • Budowlana
  • 901 m²
  • 43 zł/m²

38 743 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

• Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę 46,67ar Jarosław

99 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36