Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138510

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,56 ar Manasterz gm. Wiązownica

47 800 zł

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych o pow. :

- 9,56 ar o wym.: 24 m szerokości x 39,80 m długości, w kształcie prostokąta;

- 9,75 ar o wym.: 24 m szerokości x 40 m długości, w kształcie prostokąta;

- 10,96 ar o wym.: 24,60 m szerokości x 44 m długości, kształt nieregularny;

- 12, 30 ar o wym.: 24,30m szerokości x 50m długości, kształt nieregularny

położonych w miejscowości Manasterz gm. Wiązownica.

Prezentowane działki położone są obok siebie, można kupić jedną i więcej.

Nieruchomości sprzedawane są wraz z udziałami w drodze wewnętrznej, działlki nie posiadają warunków zabudowy.

Położone są przy drodze asfaltowej, w odległości 200 m od drogi wojewódzkiej Jarosław-Sieniawa-Lublin.

Media: prąd i woda w drodze.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 5000 zł/ar.

Działki znajdują się w cichym i spokojnym miejscu, w pobliżu znajduję się kościół, las oraz rzeka Lubaczówka.

Idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Miejscowość Manasterz położona jest w odległości ok. 20 km od Jarosławia i ok. 8 km od Sieniawy

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 535 125 205

odsłon: 660
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 05:53

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 280 zł/m²

367 080 zł

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum. Nr.

  • Budowlana
  • 436 m²
  • 321,10 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 06:58

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

• Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09