Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 128003

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam działkę w Morawsku!

140 000 zł

Opis

Zapraszam do miejscowości Morawsko leżącej w środkowej części powiatu jarosławskiego, w dolinie Sanu, nad Łęgiem Morawskim, oddalonej od miasta Jarosław w odległości około 9 km w kierunku południowym.

Do sprzedania jest działka rolno - budowlana o powierzchni 58,08 ar/ 5808 m2, położona w unikalnym miejscu, wokół cisza, spokój z niepowtarzalnym widokiem na pola pełne zieloni. Idealne miejsce do ucieczki od miejskiego zgiełku. Super miejsce na Twój dom!

Działka w kształcie prostokąta - pochyła, nieogrodzona, dobry dojazd - bezpośrednio przylega do wewnętrznej drogi asfaltowej; posiada uregulowany stan prawny.

W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz pola uprawne; dostępne wszystkie media. W okolicy działa Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Jana Balickiego oraz przedszkole, sklep, Kościół, tereny zielone. 

Nieruchomość częściowo objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Jarosław "Obszar Południe": 2.RM.50 - teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, który brzmi następująco:

R o z d z i a ł   4

TERENY UŻYTKOWANE ROLNICZO 

§ 36. 

1. Wyznacza się tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, oznaczone na rysunku planu symbolami 

    2.RM.1; (...) 2.RM.50; (...) i 2.RM.74 z podstawowym przeznaczeniem pod lokalizację zabudowy zagrodowej. 

2. W granicach terenów wyznaczonych w ust.1 poza podstawowym przeznaczeniem dopuszcza się: 

    1) lokalizację zabudowy jednorodzinnej,

    2) lokalizację wolnostojących obiektów usługowych i drobnej działalności produkcyjnej z ograniczeniem do 100 m2 powierzchni użytkowej,

    3) lokalizację obiektów lub adaptację istniejących dla drobnej działalności produkcyjnej,

    4) lokalizację obiektów małej architektury (altany, wiaty, zadaszenia, kapliczki itp.),

    5) remont, przebudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejącej zabudowy z zachowaniem przyjętych warunków zagospodarowania terenu i 

        kształtowania zabudowy jak dla obiektów noworealizowanych,

    6) realizację ciągów pieszo-jezdnych i ścieżek rowerowych. 

3 .W granicach terenów wyznaczonych w ust. 1 ustala się następujące warunki zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy:

    1) maksymalny wskaźnik zabudowy zagrodowej – 30 %, 

    2) wysokość budynków mieszkalnych do dwóch kondygnacji nadziemnych – do 12 m,  

    3) wysokość obiektów garażowo-gospodarczych i obiektów produkcyjno-usługowych, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3 do jednej kondygnacji 

        nadziemnej, wysokość obiektów do 9 m,

    4) wysokość budynków inwentarskich zabudowy zagrodowej do 9 m,

    5) w przypadku realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zagospodarowanie terenu zgodnie z warunkami jak dla terenów 1.MN 

        określonych w § 5 niniejszej uchwały,

    6) dopuszczoną działalność usługowo-produkcyjną realizować zgodnie z obowiązującymi przepisami szczególnymi z zakresu ochrony 

        środowiska, 

    7) obowiązek stosowania dachów dwuspadowych lub wielospadowych o symetrycznym nachyleniu połaci dachowych: dla budynków 

        mieszkalnych - 30-50º, dla budynków gospodarczych – 15-50º,

    8) zakaz realizacji obiektów z dachami płaskimi, pulpitowymi, uskokowymi i asymetrycznymi, 

    9) zachować minimum 50% powierzchni biologicznie czynnej,

    10) obowiązek realizacji ogrodzeń z materiałów pochodzenia naturalnego (drewno, miejscowy kamień, metal, kuty metal itp.).

• Nieruchomość nie leży na obszarze zagrożeń powodziowych,

• Nieruchomość nie leży na terenach objętych ochroną przyrody, 

• Nieruchomość nie leży  na terenach zagrożonych osuwiskami,

Media:

Prąd - w sąsiedztwie,

Gaz - na działce,

Kanalizacja - w drodze,

Woda - w sąsiedztwie. 

Sprzedawana nieruchomość ma również bardzo dobre usytuowanie pod względem komunikacyjnym, łatwość dojazdu do centrum miasta jak i  obwodnicy Jarosławia.

Możliwość niewielkiej negocjacji ceny!

Agent prowadzący to zlecenie:

Renata Walewicz

tel. 604 890 398

nieruchomosci.walewicz@gmail.com

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. 

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.28226. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 482
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Walewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 280 zł/m²

367 080 zł

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 05:53

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05