Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 128047

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam działkę z rozpoczętą budową/Widna Góra

490 000 zł

Opis

Sprzedam piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 21,38 ar/2138 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego na Widnej Górze ul. Grabowa/boczna ul. Strzeleckiej, powiat jarosławski, gmina Pawłosiów. 

Znakomita oferta dla osób ceniących piękne pejzaże i spokój. 

W najbliższym sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz pola uprawne.

Nieruchomość o regularnym kształcie prostokąta (o wymiarach 28 m x 76 m), ukształtowanie zróżnicowane, posiada dostęp do drogi publicznej, jak również dostępne wszystkie media. Działka posiada uregulowany stan prawny.

• Nieruchomość nie leży na obszarze zagrożeń powodziowych,

• Nieruchomość nie leży na terenach objętych ochroną przyrody, 

• Nieruchomość nie leży  na terenach zagrożonych osuwiskami,

W cenie również projekt budynku: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego " Dom w Bergeniach" lustrzane odbicie oraz budowy garażu 2stanowiskowego "G-3A" wraz z dziennikami budowy.

Na oferowanej działce zostały rozpoczęte prace - w pierwszym kwartale 2018 roku, w oparciu o projekt "DOM W BERGENIACH" - parterowy, piękny i funkcjonalny dom o eleganckiej, wysmakowanej formie architektonicznej i efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej.  Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

   

Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji - projektowany budynek w rzucie nieregularnym, jednokondygnacyjnym, częściowo podpiwniczony, nakryty dachem czterospadowym o nachyleniu połaci 25 stopni.

Dom o wymiarach: dł: 19,50 m X szer: 17,20 m, wysokość: 5,97 m.

PODSTAWOWE DANE GABARYTOWE:

Pow. zabudowy: 249,60 m2

Pow. całkowita: 249,60 m2

Pow. użytkowa: 178,80 m2

Pow. netto: 202,90 m2

Pow. podłóg: 202,60 m2

Pow. tarasów: 51,15 m2

Kubatura: 1097,0 m3

Wysokość budynku: 5,97 m

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Agent prowadzący to zlecenie:

Renata Walewicz

tel. 604 890 398

e-mail: nieruchomosci.walewicz@gmail.com

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.28226.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 1032
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Walewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów w jednym kawałku o płaska powierzchnia.

  • Rekreacyjna
  • 2600 m²
  • 37,69 zł/m²

98 000 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 10:24

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę o pow. 1,1741 ha Rudka k.Sieniawy

Sprzedam działkę o pow. 1,1741 ha Rudka k.Sieniawy

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o po

  • Rolno-budowlana
  • 11741 m²
  • 25,47 zł/m²

299 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09