Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138537

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

81 000 zł

Szczegóły

  • Typ działki Budowlana
  • Powierzchnia działki 900 m²
  • Cena za m² 90 zł/m²
  • Szerokość 30 m
  • Długość 29 m
  • Dostępne media Gaz, Prąd, Kanalizacja, Woda

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 9 ar położonej w miejscowości Szówsko gm. Wiązownica.

Prezentowana działka położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w drugim pasie zabudowy. Dojazd z drogi asfaltowej w drogę wewnętrzną ok. 44 m.

Działka o regularnym kształcie o wym.: 30m x 29m.

Media: woda i kanalizacja na działce; prąd i gaz na działce sąsiedniej.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 9.000 zł/ar.

Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w pobliżu znajduje się szkoła, przychodnia, kościół oraz rzeka San.

Sprzedawana nieruchomość położona jest w odległości ok. 3 km od Jarosławia.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216.

Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 535 125 205

odsłon: 776
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość