Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 135633

Zakończone 15.01.2026

Sprzedam działki budowlane w Sobiecinie koło Jarosławia

121 000 zł

Opis

Sprzedam działki budowlane o powierzchni około 11 arów każda, położone w miejscowości Sobiecin, niedaleko Jarosławia. Cena za ar wynosi 11 000 zł. Działki są uzbrojone, co zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych mediów.

Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Jarosławia. Znajdująca się nieopodal droga powiatowa prowadzi bezpośrednio do nowo budowanego mostu na rzecze San i obwodnicy Jarosławia.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerami telefonów: 16 621 62 14 lub 604 907 538

odsłon: 856
Sobiecin
Osoba kontaktowa

Sprzedający

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od listopad 2024
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Działki rekreacyjne w Czerwonej Woli

Działki rekreacyjne w Czerwonej Woli

Ofertę sprzedaży stanowi działka rekreacyjna znajdująca się w miejscowości Czerwona Wola

40 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane Surochów

Sprzedam działki budowlane w Surochowie kol. Jarosław

255 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Brak zdjęcia

Działki budowlane w Makowisku

Do sprzedania 4 działki budowlane, każda o powierzchni 16 ar, znajdujące się w miejscowości Makowisk

  • Budowlana
  • 1600 m²
  • 63,75 zł/m²

102 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

2 Działki siedliskowe
Promowane

2 Działki siedliskowe

Sprzedam działkę 211/7 rolno-siedliskową o powierzchni 31 ar w Batyczach w gminie Żurawica. Działka

  • Rolno-budowlana
  • 3100 m²
  • 45,16 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.04.2026 o 08:04

Działki budowlane w Jarosławiu

Działki budowlane w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 6 dział

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 100 zł/m²

100 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane wczoraj o 12:41

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko

  • Budowlana
  • 18,90 m²
  • 8 000 zł/m²

151 200 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17

Działki budowlane na sprzedaż – Jarosław, ul. Burmistrza J. Matusza

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w Jarosławiu, przy

  • Budowlana
  • 875 m²
  • 95 zł/m²

83 125 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52