Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 126791

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działki rekreacyjne w Czerwonej Woli

40 000 zł

Opis

Ofertę sprzedaży stanowi działka rekreacyjna znajdująca się w miejscowości Czerwona Wola w powiecie przeworskim, gminie Sieniawa. Działka o powierzchni 6 ar i możliwość sprzedaży jeszcze dwóch działek o powierzchniach: 6 ar- cena 40.000 zł i 10 ar- cena 56.000 zł. Działki znajdują sie obok siebie. Więcej informacji pod nr tel. 691 871 939.

odsłon: 1076
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Dzialki 39,2 ha,blisko przejście graniczne,pod fotowoltaikę+zagraniczne finansowanie 1OO%

Na terenie nieruchomości znajduje się linia napowietrzna elektroenergetyczna 110 kV oraz stacja Trafo przy granicy z nieruchomością. Sąsiadem jest operator energetyczny. Nieruchomość posiada własne wewnętrzne drogi dojazdowe bezpośrednio z dróg...

Do negocjacji

Odświeżone 02.05.2026 o 12:48

Brak zdjęcia

Działki rekreacyjne, leśne w miejscowości Horyniec Zdrój powiat lubaczowski

Ofertę sprzedaży stanowi działka leśna, rekreacyjna, położona w miejscowości Horyniec Zdrój w powiecie lubaczowskim. Działka o powierzchni 5 ar (Ls). Do sprzedania również działki w tej miejscowości o powierzchni: 10 ar (Lz)- cena 22.000 zł, 8 ar......

11 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działki z WZ | Garbarze | Możliwość podziału

Działki z WZ | Garbarze | Możliwość podziału

Na sprzedaż działki – ul. Garbarze, Jarosław Do sprzedania 3 działki o łącznej powierzchni ok. 43 ar

  • Rolna
  • 4300 m²
  • 125 zł/m²

537 500 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Sprzedam działki budowlane o pow. 37 ar Tryńcza

Sprzedam działki budowlane o pow. 37 ar Tryńcza

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 2 dział

  • Budowlana
  • 3700 m²
  • 47 zł/m²

173 900 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Działki budowlane w Szówsku

Działki budowlane w Szówsku

Witam, na sprzedaż działki budowlane w Szówsku, powiat Jarosławski przy ulicy Zielonej, wydane warun

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 3,94 zł/m²

6 700 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 17:47

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17

Brak zdjęcia

Działki budowlane w Makowisku

Do sprzedania 4 działki budowlane, każda o powierzchni 16 ar, znajdujące się w miejscowości Makowisk

  • Budowlana
  • 1600 m²
  • 63,75 zł/m²

102 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam 7 działek budowlanych w miejscowości Duńkowice gm. Radymno Przy drodze krajowej nr 94, dojazd do Radymna zajmuje około 5 minut. Każda działka ma około 11 arów. Do działek przynależy wewnętrzna droga 1106/2. W sąsiedztwie budują się nowe...

4 000 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:10