Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138507

Zakończone 23.05.2025

Sprzedam mieszkanie na 1 piętrze 2 pokoje na osiedlu Wincentego

307 000 zł

Opis

Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze 36,2m2 na osiedlu Wincentego Witosa w Jarosławiu po remoncie.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja wodnokanalizacyjna.

Nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Nowe płytki i sanitariaty.

W skład mieszkania wchodzi:

2 pokoje

Łazienka + WC

Kuchnia

Korytarz

Balkon z widokiem na zieleń

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Zarządzane przez spółdzielnię mieszkaniową. Osiedle monitorowane.

Czynsz wynosi 415zl w tym woda, ogrzewanie i fundusz remontowy.

Do mieszkania przynależy również piwnica 3.7 m2

Mieszkanie jest sprzedawane bez zabudowy kuchennej.

Ogłoszenie od osoby prywatnej.

Cena 307.000

883244192

odsłon: 392
Jarosław
Osoba kontaktowa

Bartlomiej

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od luty 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokaliza

  • 71 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1989 r.

425 000 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:11

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 16:07

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Jarosławia – idealne dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, fun

  • 55 m²
  • 7 272,73 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1970 r.

400 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:10

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Do sprzedania mieszkanie w Jarosławiu, w centrum, o powierzchni 38,97 m2 znajdujące sie na parterze

  • 39 m²
  • 7 692,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

300 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada 15 km od Jarosławia

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 43,40 m²
  • 4 354,84 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

189 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

70 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09