Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 140179

Zakończone 01.10.2025

Sprzedam mieszkanie o pow. 60,80 m2 Jarosław

365 000 zł

Opis

Biuro EDYTA przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 60,80m2, położonego w Jarosławiu na I piętrze w IV piętrowym bloku.

Mieszkanie składa się z:

- trzech samodzielnych pokoi,

- łazienki,

- toalety,

- przedpokoju.

Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę.

Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, mieszkanie mieści się nieopodal centrum miasta. Blok ocieplony z elewacją zewnętrzną. Teren wokół bloku zagospodarowany- drzewa, krzewy, kwiaty, ławki, parking, chodniki, plac zabaw.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 365 000 zł.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie duży park, co daje możliwość aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci, jaki dorosłych.

W pobliżu mieszkania znajduje się przedszkole, szkoły, poczta, apteka, a codziennych zakupów można dokonać w pobliskich sklepach czy dyskontach.

Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek MZK – trasa linii „O”.

Istnieje możliwość kupna razem z mieszkaniem działki ogrodowej o pow. 4 ar za dodatkową cenę.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 535 125 205

odsłon: 148
Jarosław
Osoba kontaktowa

janina kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011
Ogłoszenie zakończone

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta na ul.Sikorskiego w Jarosławiu.Mieszkanie klimatyzowane, znajdu

  • 38 m²
  • 8 421,05 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok

320 000 zł do negocjacji

Dodane 30.04.2026 o 17:29

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, balkon, kuchnia z oknem, znajdujące się w ścisłym centrum miasta

  • 49,20 m²
  • 6 910,57 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 01.05.2026 o 10:08