Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Sprzedaż

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Na sprzedaż mieszkanie 1000- lecia Jarosław

Na sprzedaż mieszkanie 1000- lecia Jarosław

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72 m², usytuowane na poddas

  • 72 m²
  • 5 402,78 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Jarosław – Osiedle Armii Krajowej | 72 m² | 3 pokoje + balkon |

os. Armii Krajowej. Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą

  • 72 m²
  • 5 486,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

395 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Jarosław|Sienkiewicza |36 m² |Kawalerka| centrum| duża piwnica

Jarosław – ul. Sienkiewicza | 36 m² | Kawalerka w centrum miasta z dużą piwnicą! Szukasz mieszkania

  • 36 m²
  • 7 194,44 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok
  • 1965 r.

259 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Apartament 81,2 m²|4 pokoje|2 balkony|winda|m.postojowe|Skarbowskiego

Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w Jarosławiu, które będzie gotowe do zamieszkania od

  • 81,20 m²
  • 8 238,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

669 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 17:10

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Do sprzedania mieszkanie w Jarosławiu, w centrum, o powierzchni 38,97 m2 znajdujące sie na parterze

  • 39 m²
  • 7 692,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

300 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Mieszkanie 86m2 w miejscowości Stare Sioło w gminie Oleszyce

Do sprzedania duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2, znajdujące się w miejscowości Stare Sio

  • 86 m²
  • 3 837,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1985 r.

330 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Jarosław – ul. Grunwaldzka, Kamienica Strisowera

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m², położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z

  • 61,85 m²
  • 6 952,30 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

430 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

os. Armii Krajowej | widok na park | 60,7 m² | 3 pokoje | balkon

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na os. Armii Krajowej w Jarosławi

  • 60,70 m²
  • 5 848,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

355 000 zł

Dodane 06.05.2026 o 23:49

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w centrum Jarosławia – ul. Przemyska Oferujemy mieszkanie o powier

  • 54 m²
  • 5 925,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

320 000 zł

Odświeżone 01.05.2026 o 12:06

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, balkon, kuchnia z oknem, znajdujące się w ścisłym centrum miasta

  • 49,20 m²
  • 6 910,57 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 01.05.2026 o 10:08

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

  • 47,60 m²
  • 3 886,55 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Pozostałe

185 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada 15 km od Jarosławia

• 43,40 m²
  • 4 354,84 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

189 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokaliza

  • 71 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1989 r.

425 000 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:11

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • 37,99 m²
  • 8 660,17 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

329 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:26

mieszkanie|przestronne|82,81 m²| piętro 1| 4pokoje|ogródek|bezczynszow

ul. Krakowska. Jarosław. Mieszkanie jest bezczynszowe, co oznacza niskie koszty utrzymania i pełną k

  • 81,86 m²
  • 5 069,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1965 r.

415 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 00:08

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

ogłoszenia 1 do 25
12