Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 923
Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Płyty OSB - Jarosław, Przeworsk, Lubaczów - NAJTANIEJ W REGIONIE - od

PŁYTA OSB Na sprzedaż płyta OSB w grubościach 12,15,18,22. Dostępne wymiary płyt: - 12mm - 2.50x1.25

63 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 11:12

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Mickiewicz Jarosław. Szukasz mieszkania z charakterem, ta oferta jest dla Ciebie! Lokal o powierzchn

  • 82,94 m²
  • 4 800 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

398 112 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

Zatrudnię Mechanika/Mechaniczkę

Zatrudnię Mechanika/Mechaniczkę

Firma zatrudni Pana/ Panią na Stanowisko Mechanik/Mechaniczka

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Odświeżone 24.04.2026 o 07:40

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mieszkanie parter- Jarosław - pow. 98 m2

Mieszkanie parter- Jarosław - pow. 98 m2

Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

658 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:12

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Biuro Nieruchomości Jarosław

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Prezentujemy wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,56 m², zlokalizowany n

  • 61,56 m²
  • 5 700 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

350 892 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Do wynajęcia przy autostradzie ,Magazyny Widna Góra

Do wynajęcia przy autostradzie ,Magazyny Widna Góra

Warsztat samochodowy ,20 m2 Magazyny przy A4 ,Widna Góra ,Pawłosiów ,cena 400 zl , Lokalizacja rondo

  • 100 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

1 600 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 06:40

DRZWI HORMANN ISOPRO Szówsko ulica Zamojska 10, 37-500 Jarosław

Firma DOPS istniejąca na rynku od 28 lat mieszcząca się w Szówsku ul. Zamojska 10 Oferujemy bramy ga

4 531 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 06:30

Jarosław – ul. 3-go Maja | Lokal usługowy |PIĘTRO 1| w centrum z park

ul. 3-Go Maja Jarosław.„Stara Piekarnia”. Do wynajęcia lokalo powierzchni 110 m2, znajdujący się na

  • 110 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

2 400 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

Zatrudnię osobę do wykonywania czynności Elektrycznych

Zatrudnię osobę do wykonywania czynności Elektrycznych

Opis stanowiska Optymalizacja i modernizacja w obszarze energetyki i w zakresie instalacji niskoprąd

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Odświeżone 27.04.2026 o 08:20

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej |Jarosław i okolice

Wystawiamy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej na terenie Jarosławia i okolic – obowiązkowy dok

1 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

BRAMY GARAŻOWE HORMANN Szówsko ulica Zamojska 10, 37-500 Jarosław

Oferujemy bramy garażowe, przemysłowe, drzwi, napędy, ogrodzenia, okna, parapety, rolety, markizy. P

1 870 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 06:27

Zatrudnię Automatyka/Automatyczkę

Zatrudnię Automatyka/Automatyczkę

Opis stanowiska Nadzór nad siecią sterowników PLC oraz systemem SCADA. Programowanie i obsługa stero

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Odświeżone 27.04.2026 o 08:20

Jarosław – lokal handlowo-usługowy 269 m² na wynajem | Globus, centrum

Jana Pawła II Jarosław Globus. Masz pomysł na biznes i szukasz przestrzeni w doskonałej lokalizacji?

  • 268,93 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

10 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

Urlop.pl Jarosław – Twoje lokalne biuro podróży z wielkimi możliwościami! Chcesz odpocząć, ale nie m

Za darmo

Odświeżone 07.05.2026 o 09:14

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

To doskonała okazja, by stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do prowadzenia działalności.

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • Biuro

658 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Lokal 175m z możliwością podzielenia na 3 lokale cena 3tys/m Jarosław

Lokal z potencjałem 175m możliwość podzielenia na 3 lokale mieszkalne Jarosław ul. 3 Maja do remontu

500 000 zł do negocjacji

Odświeżone 22.04.2026 o 08:23

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Mieszkanie z 2019 r./3 pokoje/winda/duży balkon.

Proponuję Państwu zakup: mieszkania z potencjałem, niskimi kosztami eksploatacji i wyjątkową archite

  • 50,50 m²
  • 9 089,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Apartamentowiec
  • 2019 r.

459 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 11:58

ogłoszenia 181 do 200
«91011»