Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 672
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję!

95 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Nowoczesne projekty elewacji. Elewacje domów

Nowoczesne projekty elewacji. Elewacje domów

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie nowoczesnego projektowania elewacji domów. Masz problem z wyborem koloru elewacji? Szukasz inspiracji lub nie wiesz, jakie dodatki najlepiej się sprawdzą? Nasza firma,...

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Hulajnoga elektryczna- Wolność w Każdym Ruchu

Hulajnoga elektryczna- Wolność w Każdym Ruchu

Odkryj Nowy Wymiar Mobilności Nowoczesna hulajnoga elektryczna to połączenie stylu, wygody i ekologi

Odświeżone 23.04.2026 o 15:37

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Domy Modułowe w 3 miesiące - energooszczędne budownictwo

Domy Modułowe w 3 miesiące - energooszczędne budownictwo

Nowoczesne Domy Modułowe – Szybka Budowa, Wysoka Jakość! Szukasz trwałego i energooszczędnego domu?

3 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 06:45

Zagraniczna pozyczka niskoprocentowa 1OO% na rozne inwestycje w roznych branzach Start-up. zakup obiektu,komercyjnego, budowa,

LATWIEJ ZREALIZUJESZ CALA INWESTYCJE Zagraniczna pozyczka niskoprocentowa 1OO% na rozne inwestycje w roznych branzach Start-up. zakup obiektu,komercyjnego, budowa, zakup dzialki inne rozne branze oraz nowe technologie, rozne innowacje itp. Finanso

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:34

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy

135 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

Masażysta Kręgarz Tadeusz Czarny

Masażysta Kręgarz Tadeusz Czarny

Profesjonalne podejście do pacjenta, można liczyć na fachową poradę,szczególnie jeśli chodzi o probl

100 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m Dywan w ładnym stanie bez plam. W domu nie posiadamy żadnych z

45 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:36

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów w jednym kawałku o płaska powierzchnia.

  • Rekreacyjna
  • 2600 m²
  • 37,69 zł/m²

98 000 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 10:24

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 05:53

Sprzedam samochód Renault Trafic long

Sprzedam samochód Renault Trafic long

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku

39 500 zł do negocjacji

Odświeżone 12.05.2026 o 07:12

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu Dywan w ładnym stanie bez plam. W domu nie po

280 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:37

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam dwa obrazy olejne

Sprzedam dwa obrazy olejne

Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm

2 200 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 18:18

Brak zdjęcia

Sprzedam garaż blaszany na os. Kombatantów

Sprzedam garaż blaszany na osiedlu Kombatantów (3,5 x 6 m). Proszę o kontakt po godzinie 16:00

  • 21 m²
  • 1 190,48 zł/m²
  • Blaszany

25 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 13:59

Sprzedam karty naklejki kolekcjonerskie albumy itp

Sprzedam karty naklejki kolekcjonerskie albumy itp

naklejki kolekcjonerskie

1 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia z funkcją leżenia po posiłku i pasami bezpieczeństwa. Odpowiedni rów

50 zł

Dodane 27.04.2026 o 10:42

Brak zdjęcia

Sprzedam namiot imprezowy biały

Sprzedam namiot imprezowy - ekonomiczny biały 5 x 8 m.

1 650 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 08:59

Sprzedam toyotę yaris

Sprzedam toyotę yaris

Sprzedam Toyota Yaris1.4 D-4D Diesel Gotowa do jazdy ROK 2003 cena Jeździ. Po generalnym remoncie si

  • Toyota
  • yaris
  • 2003 r.
  • 200 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

2 400 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 19:40

ogłoszenia 181 do 200
«91011»