Kategorie ogłoszeń

Kategorie

wynajem pokoje mieszkanie dom jaroslaw

Znalezionych ogłoszeń: 790
Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone wczoraj o 20:45

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone wczoraj o 22:08

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Stan budowy umożliwia wykończenie domu według własnych potrzeb i gustu.

548 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Sprzedam Dom Drewniany

Sprzedam Dom Drewniany

Przedmiotem sprzedaży jest dom drewniany znajdujący się w miejscowości Tapin, gmina Rokietnica, powi

  • 65 m²
  • 3 061,54 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

199 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 10:17

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Świebodna |Działka budowlana| 50 arów| przy lesie| Warunki Zabudowy

Świebodna. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Św

  • Budowlana
  • 5000 m²
  • 19 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone wczoraj o 22:08

Jarosław – lokal handlowo-usługowy 269 m² na wynajem | Globus, centrum

Jana Pawła II Jarosław Globus. Masz pomysł na biznes i szukasz przestrzeni w doskonałej lokalizacji?

  • 268,93 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

10 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Jarosław glebogryzarka Jarosław uslugi sprzetem wynajem

Jarosław glebogryzarka Jarosław uslugi sprzetem wynajem

Oferujemy uslugi glebogryzarka oraz inne ogrodnicze

100 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:49

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 89,99 m² z potencjałem do wykorzystan

  • 89,99 m²
  • 5 542,92 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

498 807 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

pokoje 1-4 osobowe

pokoje 1-4 osobowe

witam, do wynajęcia 2 pokoje, bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, pokoje umeblowane, Jarosław u

  • Dla trzech i więcej osób
  • 22 m²

1 300 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 06:33

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie72m2

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 72 M2, usytuowane na II piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie

  • 72 m²
  • 6 111,11 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

440 000 zł

Dodane 07.05.2026 o 13:09

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie na Kopernika

Wynajmę mieszkanie ok 45 m na osiedlu Kopernika, II piętro, dwa pokoje. Lokal został świeżo pomalowa

  • 45 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 450 zł

Dodane 30.04.2026 o 20:37

Komfortowe, po generalnym remoncie, dostępne od zaraz, czysta KW

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 12:01

mieszkanie do wynajęcia

mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie - dwa niezależne pokoje , p.pokój , oddzielna jasna kuchnia i łazie

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Blok

1 400 zł

Dodane 29.04.2026 o 10:45

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

Powierzchnia: 59,70 m². Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym piętrze. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon typu loggia. Duża piwnica z oknem - 8,20 m². Bez piecyków gazowych. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

398 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 21:49

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Mieszkanie 50m 2 , 2 pokoje , kuchnia (oddzielna) , łazienka, balkon (loggia) . Pozostałe informacje

  • 50 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

2 000 zł do negocjacji

Dodane 06.05.2026 o 20:52

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Mickiewicz Jarosław. Szukasz mieszkania z charakterem, ta oferta jest dla Ciebie! Lokal o powierzchn

  • 82,94 m²
  • 4 800 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

398 112 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław – Osiedle Armii Krajowej | 72 m² | 3 pokoje + balkon |

os. Armii Krajowej. Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą

  • 72 m²
  • 5 486,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

395 000 zł

Odświeżone wczoraj o 22:08

ogłoszenia 181 do 200
«91011»