Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 141587

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

348 000 zł

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 250 m²
  • Cena za m² 1 392 zł/m²
  • Powierzchnia działki 1500 m²
  • Liczba pokoi 5 pokoi i więcej
  • Rodzaj zabudowy Dom wolnostojący

Opis

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym – Twoja baza do stworzenia wymarzonego miejsca.

Ten dom w stanie surowym otwartym to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw. Solidna konstrukcja wykonana z dbałością o każdy detal gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo, a otwarta forma budynku daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę przyszłym mieszkańcom – jasny, przestronny salon z miejscem na kominek, ustawne sypialnie oraz funkcjonalna część gospodarcza tworzą idealną bazę do dalszego wykończenia według własnych potrzeb i gustu. Duże przeszklenia w projekcie pozwalają na doskonałe doświetlenie wnętrz i kontakt z otaczającą przyrodą.

Dom położony jest w spokojnej okolicy w miejscowości Chłopice, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. To idealne miejsce dla osób, które cenią prywatność, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie chcą pozostać w otoczeniu innych domów i lokalnej społeczności.

  • powierzchnia użytkowa domu ok. 240 m2
  • powierzchnia działki ok. 15 arów
  • prąd, woda, gaz - na działce
  • kanalizacja - w drodze
  • działka częściowo ogrodzona
  • dom podpiwniczony,
  • projekt z garażem w bryle domu

Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu !

Renata Niemiec

Nr licencji: 23694

Tel. +48 880 222 737

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości?