Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 672
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu Dywan w ładnym stanie bez plam. W domu nie po

280 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:37

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

SPRZEDAM! 2 budynki mieszkalne w cenie 1 na 5,93-arowej działce (593m2), w zacisznym osiedlu domów j

  • 98 m²
  • 5 091,84 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 1973 r.

499 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 16:02

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G - cena jedyne 399,00 zł za komplet

399 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 07:27

Sprzedam toyotę yaris

Sprzedam toyotę yaris

Sprzedam Toyota Yaris1.4 D-4D Diesel Gotowa do jazdy ROK 2003 cena Jeździ. Po generalnym remoncie si

  • Toyota
  • yaris
  • 2003 r.
  • 200 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

2 400 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 19:40

Brak zdjęcia

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków 4 rzędową taśmową ta

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków taśmową na cztery rzędy w rozstawie 62,5 cm

500 zł do negocjacji

Dodane 17.04.2026 o 20:45

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Brak zdjęcia

Sprzedam lub wynajme lokal uzytkowy / mieszkanie bezczynszowe 40m2 w centrum Jaroslawia

Sprzedam lub wynajme lokal uzytkowy / mieszkanie bezczynszowe, 40m2 w centrum Jaroslawia na ul. Grunwaldzkiej, na pierwszym pietrze. Stan do remontu.

Do negocjacji

Odświeżone 02.05.2026 o 06:28

Sprzedam Samowar -stan idealny

Sprzedam Samowar -stan idealny

Sprzedam samowar elektryczny w bardzo dobrym stanie, sprawny technicznie. Może służyć do gotowania

100 zł

Dodane 13.05.2026 o 20:11

Sprzedam karty naklejki kolekcjonerskie albumy itp

Sprzedam karty naklejki kolekcjonerskie albumy itp

naklejki kolekcjonerskie

1 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia z funkcją leżenia po posiłku i pasami bezpieczeństwa. Odpowiedni rów

50 zł

Dodane 27.04.2026 o 10:42

sprzedam

sprzedam

witam,sprzedam skrzynie biegow star-200,autosan,skrzynia w pelni sprawna,kiedys byla zdemontowana od samochodu,lezy nie potrzebna,

1 700 zł

Odświeżone 16.04.2026 o 16:48

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich nie łuskanych z zbiorów jesien 2025r .

100 zł

Dodane 13.05.2026 o 20:14

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 1

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 1

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 1. Sprawdziany na cały rok szkolny. NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA. Wydawnictwo JUKA. Autorzy: Beata Jasińska, Iwona Jóżwik Posiadam także sprawdziany do kl 2 oraz 3 Książka zawiera: - 18 sprawdzianów...

35 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Brak zdjęcia

Sprzedam las

Sprzedam Las mieszany w Pawłosiowie 31ar przeważa brzoza Zainteresowanych proszę kontakt

  • Rekreacyjna
  • 3100 m²
  • 11,29 zł/m²

35 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 07:33

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 05:53

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 2.

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 2.

Sprzedam moje sprawdziany Gra w kolory do klasy 2. Sprawdziany na cały rok szkolny. NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA stan: nowy Wydawnictwo JUKA. Autorzy: Beata Jasińska, Iwona Jóżwik Posiadam także sprawdziany do kl 1 oraz 3 Książka zawiera: - 16...

35 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Sprzedam

Sprzedam

Sprzedam auto nissan qashqai 1.6 2007 rok Benzyna +gaz Przebieg 191 tys Auto w ciągłej eksploatacji

  • Nissan
  • Qashqai
  • 2007 r.
  • 191 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna + LPG

20 600 zł do negocjacji

Dodane 20.04.2026 o 20:25

ogłoszenia 241 do 260
«121314»