Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 931
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Masażysta Kręgarz Tadeusz Czarny

Masażysta Kręgarz Tadeusz Czarny

Profesjonalne podejście do pacjenta, można liczyć na fachową poradę,szczególnie jeśli chodzi o probl

100 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:38

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • Budowlana
  • 987 m²
  • 221,88 zł/m²

219 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:31

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:09

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Sprzedam działkę w Jarosławiu przy ul. Kruhel Pełkiński

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 05:53

Sprzedam pakiet działek rolnych /Szówsko-Jarosław

Sprzedam pakiet działek rolnych /Szówsko-Jarosław

Sprzedam działki rolne o łącznej powierzchni 2,49 ha Działka numer 1019 obręb 3 Jarosław ID działki

  • Rolna
  • 24956 m²
  • 4,61 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów w jednym kawałku o płaska powierzchnia.

  • Rekreacyjna
  • 2600 m²
  • 37,69 zł/m²

98 000 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 10:24

Brak zdjęcia

Sprzedam lub wynajme lokal uzytkowy / mieszkanie bezczynszowe 40m2 w centrum Jaroslawia

Sprzedam lub wynajme lokal uzytkowy / mieszkanie bezczynszowe, 40m2 w centrum Jaroslawia na ul. Grunwaldzkiej, na pierwszym pietrze. Stan do remontu.

Do negocjacji

Odświeżone 02.05.2026 o 06:28

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:44

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

SPRZEDAM! 2 budynki mieszkalne w cenie 1 na 5,93-arowej działce (593m2), w zacisznym osiedlu domów j

  • 98 m²
  • 5 091,84 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 1973 r.

499 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 16:02

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Sprzedam działkę budowlaną/ Kochanówka Surochów

Kochanówka Surochów. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14 arów (1400m2). Oferowana działka jest płaską, nieogrodzona o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20x71m. Cała nieruchomość leży na terenach objętych Miejscowym Planem...

77 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m

Sprzedam dywan / chodnik 1,30 m x 1 m Dywan w ładnym stanie bez plam. W domu nie posiadamy żadnych z

45 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:36

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu

Sprzedam dywan 2,7 m x 1,9 m elegancki dywan do salonu Dywan w ładnym stanie bez plam. W domu nie po

280 zł

Odświeżone 18.04.2026 o 21:37

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 09:16

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam 7 działek budowlanych w miejscowości Duńkowice gm. Radymno Przy drodze krajowej nr 94, dojazd do Radymna zajmuje około 5 minut. Każda działka ma około 11 arów. Do działek przynależy wewnętrzna droga 1106/2. W sąsiedztwie budują się nowe...

4 000 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:10

sprzedam drzwi używane dębowe okleina lewe bez futryny nie zniszczone

sprzedam używane drzwi wewnętrzne lewe wymiar 90 cm bez zarysowań do zastosowania w domu altance na

80 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 06:45

Brak zdjęcia

Sprzedam las

Sprzedam Las mieszany w Pawłosiowie 31ar przeważa brzoza Zainteresowanych proszę kontakt

  • Rekreacyjna
  • 3100 m²
  • 11,29 zł/m²

35 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 07:33

ogłoszenia 261 do 280
«131415»