Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 944
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Sprzedam Opla Antarę
Promowane

Sprzedam Opla Antarę

Sprzedam zadbanego Opla Antarę z 2007 roku z silnikiem diesla 2,0 CDTI wersja Cosmo i napędem 4x4.

  • Opel
  • Antara
  • 2007 r.
  • 176 204 km
  • SUV
  • Diesel

19 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 11:55

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - 68m2 w Horyńcu Zdroju

Sprzedam mieszkanie 68m2 - 3 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą w miejscowości uzdrowiskowej Horyni

  • 68 m²
  • 3 823,53 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

260 000 zł

Dodane wczoraj o 08:48

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia z funkcją leżenia po posiłku i pasami bezpieczeństwa. Odpowiedni rów

50 zł

Dodane 27.04.2026 o 10:42

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku,

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku,

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku, wyposazony w niezawodny silnik 1.6 dCi.

39 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:57

Brak zdjęcia

Sprzedam las

Sprzedam Las mieszany w Pawłosiowie 31ar przeważa brzoza Zainteresowanych proszę kontakt

  • Rekreacyjna
  • 3100 m²
  • 11,29 zł/m²

35 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 07:33

Sprzedam Samowar dekoracyjny -stan idealny

Sprzedam Samowar dekoracyjny -stan idealny

Sprzedam samowar dekoracyjny w bardzo dobrym stanie. Może służyć jako dekoracja kuchni. Cena 60zł

60 zł

Dodane 13.05.2026 o 20:11

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G - cena jedyne 399,00 zł za komplet

399 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 07:27

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Sprzedam Rower dla dziecka od 4 do 7 lat na wzrost 105-120 BTWIN Robot

Sprzedam nowy rower Btwin 16" dla dziecka od 4 do 7 lat o wzroście od 105 do 120 cm, do nauki j

450 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 22:48

Sprzedam mieszkanie ul. Poniatowskiego 59 - 49 mkw

Sprzedam mieszkanie ul. Poniatowskiego 59 - 49 mkw

Sprzedam mieszkanie na ul. Poniatowskiego 59, metraż mieszkania 49 m kw - parter. Mieszkanie umeblow

  • 49 m²
  • 7 142,86 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

350 000 zł do negocjacji

Dodane 18.05.2026 o 15:05

Lokalizacja wycieków Jarosław, Przeworsk, Przemyśl. Termowizja, Gaz śladowy, Geofon

Lokalizacja wycieków – lokalizujemy miejsca wycieków z instalacji wodnych, cieplnych i kanalizacyjnych, bez kucia ścian i podłóg. Lokalizujemy wycieki z wodociągów i innych sieci podziemnych. Wykorzystujemy wyłącznie bezinwazyjne techniki...

1 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 22:54

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Wolne terminy na elewacje 2026 i prace budowlane -€“ zadzwoń i umów bezpłatną wycenę i otrzymaj 5% z

1 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 21:43

Działki z MPZP w Morawsku

Działki z MPZP w Morawsku

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej m

  • Budowlana
  • 12,40 m²
  • 6 854,84 zł/m²

85 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 13:23

Teren inwestycyjny 20ar / Jarosław

Teren inwestycyjny 20ar / Jarosław

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 20 arów, zlokalizowana w Jarosławiu, w bezpośrednim s

  • Inwestycyjna
  • 2000 m²
  • 150 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 11:39

Korepetycje niemiecki Jarosław / korepetytor z języka niemieckiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Językowego. Udzielę korepetycji w Jarosławiu uczniom wszystkich typów szkół, również osobom wyjeżdżającym do Niemiec. Podejmę się tłumaczeń i pomocy w tworzeniu pism.

70-80 zł/60 minut

Odświeżone 10.05.2026 o 18:44

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

Mieszkania blisko rynku /bezczynszowe/dwupoziomowe/1 piętro

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, wyjątkowego mieszkania z potencjałem o powierzchni 50 m2 +ponad 100 M2 podd

  • 150 m²
  • 1 986,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:58

Dojazdowy Serwis Naprawy Skuterów Inwalidzkich Shoprider, Rowerów Trój

Dojazdowy Serwis Naprawy Skuterów Inwalidzkich Shoprider, Rowerów Trójkołowych, Rowerów Elektrycznyc

Dodane 15.05.2026 o 05:30

Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż | parter

Do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 75,94 m², idealny pod działalność usługową, biuro, kancelarię lub

  • 75,94 m²
  • 6 400 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

486 016 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Naprawa Laptopów, Acer, Asus, Apple, Lenovo, Samsung, HP, Serwis Komputerów

Naprawiamy komputery wszystkich marek Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Sony, Samsung, Lenovo, LG, Pacard Bell MSI i innych mniej znanych marek w naszym kraju. Zapraszamy , chetnie pomożemy 515.200.615

Odświeżone 07.05.2026 o 09:51

ogłoszenia 361 do 380
«181920»