Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie radymno

Znalezionych ogłoszeń: 104
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

os. Armii Krajowej | widok na park | 60,7 m² | 3 pokoje | balkon

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na os. Armii Krajowej w Jarosławi

  • 60,70 m²
  • 5 848,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

355 000 zł

Dodane 06.05.2026 o 23:49

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | I piętro | centrum Jarosławia

Na sprzedaż zadbane, przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m², położone n

  • 49 m²
  • 9 367,35 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

459 000 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 16:07

mieszkanie|przestronne|82,81 m²| piętro 1| 4pokoje|ogródek|bezczynszow

ul. Krakowska. Jarosław. Mieszkanie jest bezczynszowe, co oznacza niskie koszty utrzymania i pełną k

  • 81,86 m²
  • 5 069,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1965 r.

415 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 00:08

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Mieszkanie do wynajęcia Jarosław

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na Rynku w Jarosławiu. Mieszkanie znajduje się na pi

  • 40 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 300 zł

Odświeżone 06.05.2026 o 22:11

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika w Jarosławiu

Witam. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajmę mieszkanie w Jarosławiu na osiedlu Mikołaja Kopernika.

  • 35 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 600 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 06:46

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Mieszkanie 86m2 w miejscowości Stare Sioło w gminie Oleszyce

Do sprzedania duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2, znajdujące się w miejscowości Stare Sio

  • 86 m²
  • 3 837,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1985 r.

330 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego rozkład - 4 oddzielne pokoje.

  • 62 m²
  • 5 806,45 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

360 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

ogłoszenia 21 do 40
«123»