Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie wynajem wynajęcia

Znalezionych ogłoszeń: 166
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

mieszkanie do wynajęcia

mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie - dwa niezależne pokoje , p.pokój , oddzielna jasna kuchnia i łazie

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Blok

1 400 zł

Dodane 29.04.2026 o 10:45

Brak zdjęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy, składające się z pokoju, kuchni i łazienki, osobne wejście. Dla

  • 45 m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 400 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 14:41

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania p

  • 80 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

2 500 zł

Dodane 27.04.2026 o 14:00

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

mieszkanie|przestronne|82,81 m²| piętro 1| 4pokoje|ogródek|bezczynszow

ul. Krakowska. Jarosław. Mieszkanie jest bezczynszowe, co oznacza niskie koszty utrzymania i pełną k

  • 81,86 m²
  • 5 069,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1965 r.

415 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 00:08

os. Armii Krajowej | widok na park | 60,7 m² | 3 pokoje | balkon

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na os. Armii Krajowej w Jarosławi

  • 60,70 m²
  • 5 848,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

355 000 zł

Dodane 06.05.2026 o 23:49

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Armii Krajowej Jarosław. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie, w spokojnej i z

  • 60,80 m²
  • 6 414,47 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

390 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Brak zdjęcia

Poszukuje mieszkania do wynajecia

Szukam mieszkania do wynajecia w Jarosławiu: Mieszkanie 2-pokojowe dla ojca i syna Powierzchnia 40-4

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

1 500 zł

Dodane 06.05.2026 o 21:35

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

ogłoszenia 21 do 40
«123»