Kategorie ogłoszeń

Kategorie

okazja stan bdb

Znalezionych ogłoszeń: 1544
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 08:51

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG
Wyróżnione

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG | 6-osobowy Bogate Wyposażenie! Przebieg: 28

  • Volkswagen
  • Transporter
  • 2010 r.
  • 287 000 km
  • Minibus
  • Diesel

35 500 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 09:48

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Przeworsku przy ul. Kopernika.

449 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:25

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Twój wymarzony dom czeka na Ciebie!

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Działka z przeznaczeniem pod budowę - TUCZEMPY

Teren o regularnym kształcie, co ułatwia zaprojektowanie przestrzeni

205 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Mieszkanie parter- Jarosław - pow. 98 m2

Mieszkanie parter- Jarosław - pow. 98 m2

Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

658 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:12

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:51

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Oferujemy Państwu działkę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealnie zlokalizowaną w Jarosławiu.

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – Wylewa

Wyjątkowa działka na sprzedaż – idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję!

95 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:24

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

To doskonała okazja, by stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do prowadzenia działalności.

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • Biuro

658 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Renault Kadjar 1,2 TCE 130KM 2018 LED z Niemiec Opłacony Zamiana S

Marka Renault Model Kadjar Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2018 Rok produkcj

  • Renault
  • Kadjar
  • 2018 r.
  • 59 000 km
  • SUV
  • Benzyna

47 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 09:03

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Praca w PostNL - Sortowanie paczek - Holandia - Extra bonusy

Szukamy kandydatów do pracy w jednej z największych firm logistycznych w Holandii – PostNL!

Odświeżone 18.05.2026 o 08:15

Praca w PostNL - Sortowanie paczek - Holandia!

Praca w PostNL - Sortowanie paczek - Holandia!

Szukamy kandydatów do pracy w jednej z największych firm logistycznych w Holandii – PostNL! Miejsce

Odświeżone 18.05.2026 o 08:16

Sortowanie przesyłek - Holandia - Extra bonusy dla kierowców

Szukamy kandydatów do pracy w jednej z największych firm logistycznych w Holandii!

Odświeżone 18.05.2026 o 08:16

Elektryczna E Ładowarka E Koparka NOWE 2026 | Prosto od Producenta JSB

Elektryczna E Ładowarka E Koparka NOWE 2026 | Prosto od Producenta JSB MINI KATALOG: https://drive.g

43 999 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 08:05

Praca przy sortowaniu paczek - Niemcy od zaraz

Praca przy sortowaniu paczek - Niemcy od zaraz

Szukasz sprawdzonej i stabilnej pracy w Niemczech? Mamy dla Ciebie propozycję zatrudnienia w dużej,

  • Niemcy
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

Odświeżone 18.05.2026 o 09:00

PRUCHNIK - działka na sprzedaż

PRUCHNIK - działka na sprzedaż

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na oględziny!

175 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:51