Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 672
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam FSO Lanos

Sprzedam FSO Lanos

Ładny, zadbany FSO Lanos 1,6 SI sedan, benzyna - 106 kM. Zwinny i szybki - sprawdzone. Łatwy do park

  • Fiat
  • Lanos
  • 2006 r.
  • 186 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

4 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 18:23

Sprzedam klasyczny zegar z wahadłem marki Adler

Sprzedam klasyczny zegar z wahadłem marki Adler

Klasyczny zegar skrzynkowy z ruchomym wahadłem marki Adler. Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarco

650 zł

Dodane 13.05.2026 o 22:07

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam klatkę do przewozu zwierząt

Sprzedam klatkę do przewozu zwierząt

Witam, mam na sprzedaż klatkę do przewozu zwierząt. Po więcej informacji proszę o kontakt pod numere

700 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 08:04

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Kleopatra (tuner + wzmacniacz), gramofon BERNARD G-603

Sprzedam kultowy zestaw grający z czasów PRL. Po wielu latach spędzonych w piwnicy zapewne wymaga re

300 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 15:59

Citroën C4 1.2 110KM 2017r ze Szwajcarii Rej PL 2 kplKół Zamiana Sanok

Marka Citroën Model C4 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2017 Rok produkcji 20

  • Citroën
  • C4
  • 2017 r.
  • 195 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

22 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 09:03

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Oryginał / świeżo przerejestrowany w Polsce

  • Audi
  • A6 Avant / 2.8
  • 2008 r.
  • 240 000 km
  • Kombi
  • Benzyna

26 800 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 05:59

Opony 215/65/16/C NEXEN

Opony 215/65/16/C NEXEN

Sprzedam opony wielosezonowe 215/65/16 C wzmacniane ,opony z 2020 roku,bieżnik 5mm cena za 2 sztuki

100 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 06:11

Blacha T-13/T-18 grafit. Paczki po 50 arkuszy.

Blacha T-13/T-18 grafit. Paczki po 50 arkuszy.

Sprzedam blachę trapezową T-13/T-18 grafit mat lub połysk – towar II gatunku. Blacha może posiadać w

19 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 14:29

Wspomaganie orbitrol Ursus

Wspomaganie orbitrol Ursus

Sprzedam wspomaganie orbitrol. Nowe. Założone do ciągnika i ściągnięte, bo nie było kompatybilne i m

1 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:18

Brak zdjęcia

wkretarka dewalt dcd 805

witam sprzedam nowa wkretarke dewalt dcd 805 zamienik chinski wszystko dziala ok

220 zł do negocjacji

Dodane 05.05.2026 o 14:23

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane wczoraj o 12:41

Sukienka turecka, krótki rękaw, falbana, rozm. 36/38 - jak nowa

Sprzedam turecka sukienka, oryginalny wzór i materiał, lekko rozciągliwa, rozmiar EU 36/38, zakończona dwiema falbanami. Bardzo efektowna, przewiewna, można prać w pralce. Cena 25 zł., jak nowa.

25 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 09:05

Ciągnik, traktor 50 KM, napęd 4X4

Ciągnik, traktor 50 KM, napęd 4X4

Sprzedam fabrycznie nowy ciągnik rolniczy Marki Taishan 504. Ciągniki Taishan znane są z trwałości i niezawodności. Jest to wersja dedykowana do prac w trudnym, grząskim terenie.

56 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 13:49

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Stoliczek interaktywny Smily Play

Stoliczek interaktywny Smily Play

Sprzedam interaktywny stoliczek edukacyjny . Stan bardzo dobry . Świeci, gra . Odbiór osobisty w Jar

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam pokrowce

Sprzedam pokrowce

Komplet pokrowców samochodowych z ekoskóry, szare, nieużywane. 2 fotele + 5 zagłówków + kanapa + opa

  • Pozostałe osobowe
  • Bez modelu
  • 2000 r.
  • 1 km
  • Hatchback
  • Benzyna

80 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 18:23

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z

  • 200 m²
  • 4 950 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

990 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

ogłoszenia 441 do 460
«222324»