Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie radymno

Znalezionych ogłoszeń: 104
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

Mieszkanie- przestronne, słoneczne 72,5m2

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny zielone.

  • 72,50 m²
  • 4 758,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

345 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Mieszkanie 86m2 w miejscowości Stare Sioło w gminie Oleszyce

Do sprzedania duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 86m2, znajdujące się w miejscowości Stare Sio

  • 86 m²
  • 3 837,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1985 r.

330 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego rozkład - 4 oddzielne pokoje.

  • 62 m²
  • 5 806,45 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

360 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Centrum

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia – przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znaj

  • 122 m²
  • 3 032,79 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1985 r.

370 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:15

Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie od zaraz na osiedlu Piłsudkiego

  • 48 m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • Umeblowane

1 500 zł

Dodane 25.04.2026 o 22:16

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie około 40m2 na prywatnej posesji z niezależnym wejściem na obrzeżach Jarosławia, o

  • 40 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Nie

200 zł do negocjacji

Dodane 28.04.2026 o 21:09

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

mieszkanie w centrum miasta 38 m2

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta na ul.Sikorskiego w Jarosławiu.Mieszkanie klimatyzowane, znajdu

  • 38 m²
  • 8 421,05 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok

320 000 zł do negocjacji

Dodane 30.04.2026 o 17:29

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,20 m2, parter, ul. Matejki

Do sprzedania mieszkanie: 2 pokoje, balkon, kuchnia z oknem, znajdujące się w ścisłym centrum miasta

  • 49,20 m²
  • 6 910,57 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 01.05.2026 o 10:08

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

70 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta | 54 m2

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w centrum Jarosławia – ul. Przemyska Oferujemy mieszkanie o powier

  • 54 m²
  • 5 925,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

320 000 zł

Odświeżone 01.05.2026 o 12:06

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

Mieszkanie/2x pokój/ balkon/duży parking.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP, mieszkania z potencjałem o powierzchni 43,3 m2 + komórka lokatorska , położ

  • 43,30 m²
  • 6 812,93 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

295 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:47

Nowoczesny apartament w inwestycji Apartamenty za Parkiem/ Jarosław

Os. Piłsudskiego Jarosław. Nowoczesny, dwupoziomowy apartament 109 m² z dwoma tarasami, widokiem na

  • 109 m²
  • 9 165,14 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2018 r.

999 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Na sprzedaż mieszkanie 1000- lecia Jarosław

Na sprzedaż mieszkanie 1000- lecia Jarosław

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72 m², usytuowane na poddas

  • 72 m²
  • 5 402,78 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • 37,99 m²
  • 8 660,17 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

329 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:26

Mieszkanie bezczynszowe o pow. 80m/ za parkiem/pierwsze piętro

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80m z dwoma balkonami.

  • 80 m²
  • 8 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2017 r.

700 000 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 18:37

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam przestronne, ciepłe I jasne mieszkanie 3-pokojowe (60m2) na pierwszym piętrze. Mieszkanie p

  • 60 m²
  • 7 000 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

420 000 zł do negocjacji

Dodane 23.04.2026 o 11:50

ogłoszenia 61 do 80
«345»