Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie wynajem wynajęcia

Znalezionych ogłoszeń: 166
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Lokal do wynajęcia Jarosław ul. Przemyska

Lokal do wynajęcia Jarosław ul. Przemyska

Lokal do wynajęcia w Jarosławiu na ul. Przemyskiej o powierzchni 240 m2 na parterze. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia, mniejszego pomieszczenia, szatni i łazienki. W lokalu wcześniej prowadzona była działalność bilard. Wszystkie...

2 900 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Pokój do wynajęcia klimatyzacja

Pokój do wynajęcia klimatyzacja

Do wynajęcia pokój, wspólna łazienka aneks, kuchenny, atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, obok Bi

1 300 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 06:35

Do wynajęcia lokal ul. Grodzka Jarosław

Do wynajęcia lokal ul. Grodzka Jarosław

Do wynajęcia lokal położony na parterze budynku - wejście od głównego deptaka przy rynku. W najbliżs

  • 50 m²
  • 2 pomieszczenia

2 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 10:18

Do sprzedaży lub wynajęcia jako punkt handlowy lub usługowy

Do sprzedaży lub wynajęcia jako punkt handlowy lub usługowy

Posiadamy do sprzedaży lub wynajęcia Wozy Kupieckie funkcjonalne stylizacje XVII wiecznych wozów słu

  • 8,50 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

1 850 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:31

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Lokal handlowo-usługowy 270 m² do wynajęcia – Centrum Jarosław, parter

ul. Jana Pawła II Jarosław, Globus. Szukasz przestrzeni dla swojej działalności w doskonałej lokaliz

  • 270 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

15 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Powierzchnie biurowe do wynajęcia, Jarosław, ul. Pruchnicka 6A

Oferujemy do wynajęcia 124 m² funkcjonalnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na pierwszym piętrze

  • 124 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Biuro

5 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą z niskim czynszem

  • 36 m²
  • 10 138,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 11:31

Jarosław|Sienkiewicza |36 m² |Kawalerka| centrum| duża piwnica

Jarosław – ul. Sienkiewicza | 36 m² | Kawalerka w centrum miasta z dużą piwnicą! Szukasz mieszkania

  • 36 m²
  • 7 194,44 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok
  • 1965 r.

259 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a
Promowane

Lokale na wynajem – Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

Oferujemy wynajem powierzchni usługowych, handlowych i biurowych, Jarosław, ul. Pruchnicka 6a

  • 16 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Handel i usługi

40 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:24

Lokal na wynajem - JAROSŁAW

Lokal na wynajem - JAROSŁAW

Idealna propozycja dla osób poszukujących lokalu w atrakcyjnej lokalizacji

  • 22 m²
  • 1 pomieszczenie

1 200 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia – gotowy do rozpoczęcia działalności Biuro Kurpiel Nieruchomości

  • 34 m²
  • 3 pomieszczenia

1 200 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 10:16

Brak zdjęcia

Wynajem dużej hali w Radymnie 13300 m2

Do wynajęcia hala blaszano-murowana

12 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Lokal do wynajęcia 37 m2 w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej

Wynajmę lokal użytkowy w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej. Powierzchnia 37 m2. Lokal znajduje się na piętrze w kamienicy od tyłu ul. Grodzkiej. Cena za wynajem 900 zł/miesiąc. Może być wykorzystany pod działalność usługową, biurową, handlową....

900 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Lokal do wynajęcia w centrum Jarosławia 39 m2 na ul. Grodzkiej

Wynajmę lokal użytkowy w centrum Jarosławia na ul. Grodzkiej. Powierzchnia 39 m2. Lokal znajduje się na piętrze w kamienicy od strony ul. Grodzkiej. Cena za wynajem 1100 zł/miesiąc. Może być wykorzystany pod działalność usługową, biurową, handlową....

1 100 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na II Piętrze w świetnej lokalizacji

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokaliza

  • 71 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 1989 r.

425 000 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 08:11

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

Mieszkanie/rynek/1 piętro/2 pokoje/bezczynszowe.

PROPONUJĘ PAŃSTWU ZAKUP: mieszkania z potencjałem o powierzchni 36m2 + komórka lokatorska 8 m2, poło

  • 36 m²
  • 8 027,78 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

289 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 12:26

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Mieszkanie na parterze w centrum Jarosławia

Do sprzedania mieszkanie w Jarosławiu, w centrum, o powierzchni 38,97 m2 znajdujące sie na parterze

  • 39 m²
  • 7 692,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

300 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

ogłoszenia 61 do 80
«345»