Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 923
Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:39

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Dom murowany do remontu w gminie Fredropol

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Fredropol w powiecie przemyskim. Dom do remontu o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 36 ar, wybudowny z cegły w latah 70- tych, dach pokryty blachą, okna...

275 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Niskie ceny projekty elewacji wizualizacje 2D/3D projekt fasady domu

Niskie ceny projekty elewacji wizualizacje 2D/3D projekt fasady domuSzukasz profesjonalnego projektu elewacji dla Twojego domu? Czy masz problem z wyborem koloru elewacji lub potrzebujesz inspiracji? Nie wiesz, jakie dodatki najlepiej będą się...

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Zamów projekt nowoczesnej elewacji swojego domu

Zamów projekt nowoczesnej elewacji swojego domu

Czy szukasz pomocy przy elewacji swojego domu? Czy masz trudności z wyborem koloru elewacji lub dodatków, i potrzebujesz inspiracji? Skorzystaj z profesjonalnych usług naszej firmy Elewacyjnie , specjalizującej się w projektowaniu elewacji. Wydatek

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.

Firma FHU Sobkowiak oferuje hybrydowy akumulacyjny wolnostojący piec kominkowy na gaz drzewny genero

Odświeżone 16.05.2026 o 18:37

Zrealizuj Projekt Elewacji przed ociepleniem domu

Zrealizuj Projekt Elewacji przed ociepleniem domu

Poszukujesz profesjonalnego projektu elewacji domu? Masz trudności z wyborem odpowiedniego koloru elewacji i szukasz inspiracji? Zastanawiasz się, jakie dodatki najlepiej pasują? Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu elewacji i...

490 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:50

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Drewniany Domek 5×8 m Całoroczny – Wytrzymała Konstrukcja

Domek całoroczny przeznaczony do samodzielnego montażu – konstrukcja zaprojektowana w sposób prosty

77 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:46

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

wycinka drzew jaroslaw przycinanie drzew jaroslaw trawka

wycinka drzew jaroslaw przycinanie drzew jaroslaw trawka

oferujemy wycinanie oraz przycinanie drzew metoda alpinistyczna wiecje informacj znajda panstwo na stronie

Odświeżone 23.04.2026 o 08:50

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Mieszkanie| Jarosław| Skarbowskiego |58,85 m² |3 pokoje| blisko parku

Skarbowskiego Jarosław. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,85 m², położone przy ul

  • 58,85 m²
  • 6 100,25 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

359 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:54

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Uboju Wieprzowego

OFERTA PRACY – JAROSŁAW Pomocniczy Pracownik Produkcyjny – Wydział Uboju Wieprzowego Miejsce prac

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie

31,40 zł

Dodane 23.04.2026 o 09:33

Płyta OSB 18 mm - 92 zł/szt - Jarosław

Płyta OSB 18 mm - 92 zł/szt - Jarosław

OSB najtaniej na rynku, grubości od 12 do 22 mm

92 zł

Odświeżone 19.04.2026 o 11:33

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Jarosławia – idealne dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, fun

  • 55 m²
  • 7 272,73 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1970 r.

400 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:10

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław – Osiedle Armii Krajowej | 72 m² | 3 pokoje + balkon |

os. Armii Krajowej. Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą

  • 72 m²
  • 5 486,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

395 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Wynajmę Magazyn Hala magazynowa Hala produkcyjna Jarosław Podkarpackie

Wynajmę Magazyn / Hala magazynowa / Hala produkcyjna / Jarosław Surochów Podkarpackie Dzień dobry Wy

20 zł do negocjacji

Odświeżone 23.04.2026 o 12:46

Wynajmę pawilon handlowy o powierzchni 76 m2 na ul. Głowackiego

PSS w Jarosławiu wynajmie lokal handlowy o powierzchni 76 m2

3 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 07:22

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

To doskonała okazja, by stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do prowadzenia działalności.

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • Biuro

658 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Prezentujemy wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,56 m², zlokalizowany n

  • 61,56 m²
  • 5 700 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

350 892 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

ogłoszenia 921 do 923
«454647