Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 929
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 07:25

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

Sprzedam działkę w centrum/ ul. Blichowa Jarosław

ul. Blichowa Jarosław. Do sprzedania działką o powierzchni 783 m 2 . Prezentowana nieruchomość położ

  • Budowlana
  • 783 m²
  • 242,66 zł/m²

190 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:53

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Dz. budowlana 29,9a, Media, asfalt, MPZP możliwy podzia Tel 72158176*4

Na sprzedaż: działka budowlana 29,9 a – Pełkinie, gmina Jarosław. Na sprzedaż oferuję przestronną, w

  • Budowlana
  • 2990 m²
  • 158,86 zł/m²

475 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:09

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów

Sprzedam działkę w m. Jarosław obręb III o pow. 26 arów w jednym kawałku o płaska powierzchnia.

  • Rekreacyjna
  • 2600 m²
  • 37,69 zł/m²

98 000 zł

Odświeżone 24.04.2026 o 10:24

Sprzedam Mieszkanie Jarosław os. Kombatantów

Sprzedam Mieszkanie Jarosław os. Kombatantów

Sprzedam Mieszkanie Jarosław os. Kombatantów Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne i bar

  • 57,60 m²
  • 6 684,03 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

385 000 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 12:15

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Żwir, pospółka, podsypka, piasek zasypowy, otoczak, kamień, okrągły, kruszywo Drogowe, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Tłuczeń, kliniec, kamień łamany, kamień drogowy, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Dubiecko, Sieniawa.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego.

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Piasek zasypowy, żwir, pospółka, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno, Dubiecko, Krzywcza, Kańczuga, Rokietnica.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Pruchnik, Lubaczów, Łańcut, Sieniawa, Kańczuga

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

-

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

NowakHome.pl – Twój lokalny partner w nieruchomościach | Jarosław

ul. Czarnieckiego 2 Jarosław | NowakHome.pl- Licencjonowane biuro nieruchomości

1 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, m

  • Budowlana
  • 977 m²
  • 163,77 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Osuszanie po zalaniu Jarosław, osuszanie Jarosław, Przeworsk, Przemyśl

Osuszanie po zalaniu, osuszanie podposadzkowe, osuszanie budynków, ozonowanie, wynajem osuszaczy, wy

30 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 21:37

Wynajmę Magazyn Hala magazynowa Hala produkcyjna Jarosław Podkarpackie

Wynajmę Magazyn / Hala magazynowa / Hala produkcyjna / Jarosław Podkarpackie Dzień dobry Wynajmę now

22 zł do negocjacji

Odświeżone 23.04.2026 o 12:46

Usługi transportowe, wywrotka, wywóz, gruz, wapno, kruszywa, kliniec, piasek, żwir, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Przeworsk.

Witam. Jesteśmy lokalną firmą świadczącą usługi transportowe samochodami ciężarowymi. Posiadamy zarówno wywrotki 3-osiowe jak i ciągniki siodłowe z naczepami. Świadczymy takie usługi jak wywóz ziemi, gruzu, dostawy kruszywa łamanego na...

1 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Usługi koparką, roboty ziemne, koparko-ładowarka, koparka, równiarka, Jarosław, Roźwienica, Pruchnik.

Witam, Oferujemy kompleksowe usługi sprzętem budowlanym i drogowym: -Koparko-ładowarka - wykopy pod fundamenty, roboty ziemne, równanie terenu, przewóz i wywóz ziemi. -Równiarką drogową- równanie działek, niwelacja terenu, profilowanie dróg oraz...